reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Rany poduszka ciążowa to mój ulubiony gadżet! Nie wyobrażam sobie bez niej spać, nawet bez ciąży używam, dla mnie mega wygodne!
Zgadza się :) a jeszcze odnośnie tych gadżetów, to mnie w sumie zainteresował ten balonik, pierwszy raz w ogóle czytam o czymś takim, bo o masażu krocza to wiedziałam ale nie stosowałam nigdy w poprzedniej ciazy i nie obyło się bez nacięcia:/ może zrobię doświadczenie na sobie i od 34 tygodnia zacznę przygodę z masażem, będę miała porównanie:D
A poduszkę ciążowa mialam i lepiej mi się spało jednak bez niej [emoji23]
 
reklama
Dziękuje, że pytasz na l4 mam wielkie plany :) na pewno coś obejrzę i na pewno coś przeczytam ( książkę czytam już 3 rok a nawet nie jestem w połowie )
tak bardzo staram się nie nakręcać ale gdzie się nie obejrzę albo otworze google jakieś same złe rzeczy mi się wyświetlają. Próbuję sobie wmawiać że musi być wszystko dobrze - bo tak ma być i kropka.
ale chwilami obawiam się że nie poradzę sobie bez pomocy jakiegoś specjalisty. Moja gospodarka hormonalna i tak jest w rozsypce to teraz jest w tragicznym stanie . Hormony mi daja mega popalić
Doskonale wiem co czujesz, ja już 2 razy umawiałam i odwoływałam wizyte u psychologa, na razie doszłam do wniosku że sprobuje sobie poradzić sama, ale faktycznie mam tak samo, wszędzie jakieś zle informacje. Nawet jak nie chce i nie szukam, to i tak gdzieś to się otwiera. No ale musi być dobrze, musimy być silne.
A jaka książkę czytasz, albo masz w planie przeczytać? :)
 
Ja właśnie siedzę na balkonie [emoji23][emoji28]oczywiście mieszkam w cieplejszym kraju to mogę sobie pozwolić. Mąż zaczął gotować grecka kawę i smród na całe mieszkanie , siedzę na balkonie z psem [emoji38][emoji23][emoji28]
Aaale Ci zazdroszczę! Ja właśnie wróciłam ze spaceru z córą, na zewnątrz chyba z -10 a ja nie czuje nóg [emoji85]
 
Aaale Ci zazdroszczę! Ja właśnie wróciłam ze spaceru z córą, na zewnątrz chyba z -10 a ja nie czuje nóg [emoji85]
Powiem Ci , że tu też bywa zimno , oczywiście nie minusowe temp. ale duża wilgoć i silne wiatry przy 6°C to odczuwalne jest -1°. Taki był styczeń w zeszłym roku , w tym roku rozpieszcza nas ciepełkiem.
 
Powiem Ci , że tu też bywa zimno , oczywiście nie minusowe temp. ale duża wilgoć i silne wiatry przy 6°C to odczuwalne jest -1°. Taki był styczeń w zeszłym roku , w tym roku rozpieszcza nas ciepełkiem.
Chcialabym kiedyś pojechać do Grecji, oczywiście plany były na wakacje w tamtym roku ale wiadomo jak to wszystko się potoczyło z całą pandemią, a w tym roku w sezonie nawet jakby wszystko ucichło to już bym się chyba bała wsiadać do samolotu [emoji1787]
 
Też właśnie wróciłam ze spaceru i nogi mi chyba odmarzły. Patrzę teraz a uda całe czerwone [emoji28][emoji85]

Dziewczyny a macie jakieś konkretne modele/firmy do polecenia z tych ciążowych poduszek/bananów [emoji1] chętnie bym w sumie taka przytuliła [emoji847][emoji2]
 
Ja właśnie byłam się odprężyć na rzęsach.. Tyle mojego.. A do fryzjera też muszę się wybrać, odrost zafarbować, ale poczekam jeszcze troszkę..
Ogólnie ja na L4 już po świętach, więc odpoczywamy sobie...
Ciesze się bo moja młoda wraca do szkoły od 18 stycznia więc będzie trochę inaczej ten dzień wyglądał..
 
Ja właśnie siedzę na balkonie 😂😅oczywiście mieszkam w cieplejszym kraju to mogę sobie pozwolić. Mąż zaczął gotować grecka kawę i smród na całe mieszkanie , siedzę na balkonie z psem 😆😂😅
Ehh fajnie :) Zazdroszczę nie powiem :)
Będzie dobrze, my się tutaj wszystkie wspieramy, więc jak coś śmiało pisz 🤗 Ja staram się nie czytać wiadomości, ostatnio przerzuciłam się na gazety o babskiej tematyce i książki (kupiłam sobie parę na kwarantannie marcowej i jeszcze nie wszystkie udało mi się przeczytać, więc idealnie 😁). Nie mam tv w sypialni, więc seriale póki co odpadają 😂 Bo jak wspominałam jestem tak wyczulona na zapachy, że jak najdalej od kuchni czy prania 🙈😅😅
Dziękuję :*ogromne wsparcie tu mam :) i dziękuję ogromnie
Doskonale wiem co czujesz, ja już 2 razy umawiałam i odwoływałam wizyte u psychologa, na razie doszłam do wniosku że sprobuje sobie poradzić sama, ale faktycznie mam tak samo, wszędzie jakieś zle informacje. Nawet jak nie chce i nie szukam, to i tak gdzieś to się otwiera. No ale musi być dobrze, musimy być silne.
A jaka książkę czytasz, albo masz w planie przeczytać? :)

Ciągle mam w glowie tego psychologa ( przy moich problemach zdrowotnych ) by się chyba tez przydał.
a książki mam dwie "jak mniej myśleć" i "Pieprzyć to " a w połowie jest " jak mówić żeby maluchy nas sluchały "
planuje jeszcze coś o szyciu ubrań przeczytać ale to już odległe plany
 
Ehh fajnie :) Zazdroszczę nie powiem :)

Dziękuję :*ogromne wsparcie tu mam :) i dziękuję ogromnie


Ciągle mam w glowie tego psychologa ( przy moich problemach zdrowotnych ) by się chyba tez przydał.
a książki mam dwie "jak mniej myśleć" i "Pieprzyć to " a w połowie jest " jak mówić żeby maluchy nas sluchały "
planuje jeszcze coś o szyciu ubrań przeczytać ale to już odległe plany
O czytałam 'Pieprzyc to' bardzo fajna książka 😁👍
 
reklama
Też właśnie wróciłam ze spaceru i nogi mi chyba odmarzły. Patrzę teraz a uda całe czerwone [emoji28][emoji85]

Dziewczyny a macie jakieś konkretne modele/firmy do polecenia z tych ciążowych poduszek/bananów [emoji1] chętnie bym w sumie taka przytuliła [emoji847][emoji2]
Ja mam poduchę w kształcie C z Motherhood i jest super 🙂
 
Do góry