reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Witaj :) Na kiedy masz termin?
Wg om 30.07 a wg usg 5.08 i ten jest bardziej prawdopodobny bo cykl miałam całkiem rozjechany. Od początku mam plamienia, krwiaki- duphaston i luteina i Od 2 tyg. Leżakuje ale plamienia ustaly wiec jest nadzieja. Wizyta 14.01 wiec czekam z niecierpliwością....
 
reklama
też mam z tym problem,gdzieś czytałam że np jak jest 8 i 3 dni to dla lekarza dalej jest 8 tydz a nie 9 ale mogłam coś źle zrozumiec
Nie wiem właśnie też od czego to zależy bo jak zakładałam kartę ciąży to położna wpisała mi 8 tydz a byłam wtedy 7t4d a lekarz mówi cały czas, że 7 tydz i oni operują w tygodniach skończonych.
 
Witam wszystkie sierpniowe mamuśki. Późno dołączam, ale co tam.
Wg Om termin 4.08. Pierwsza ciąża, Wielka niespodzianka i trochę szok. Z uwagi na 40 na karku już się poddałam i pogodziłam z tym że nie będę matką. Po ostatniej wizycie i usg trochę się uspokoiłam i pozwoliłam na radość.
 
Witam wszystkie sierpniowe mamuśki. Późno dołączam, ale co tam.
Wg Om termin 4.08. Pierwsza ciąża, Wielka niespodzianka i trochę szok. Z uwagi na 40 na karku już się poddałam i pogodziłam z tym że nie będę matką. Po ostatniej wizycie i usg trochę się uspokoiłam i pozwoliłam na radość.
To będzie nas trochę w podobnym wieku😀
 
Nie wiem właśnie też od czego to zależy bo jak zakładałam kartę ciąży to położna wpisała mi 8 tydz a byłam wtedy 7t4d a lekarz mówi cały czas, że 7 tydz i oni operują w tygodniach skończonych.
u mnie była ta sama sytuacja położna wpisała mi 9 tydz a lekarz mówił że to bardziej 8:)
 
Witam wszystkie sierpniowe mamuśki. Późno dołączam, ale co tam.
Wg Om termin 4.08. Pierwsza ciąża, Wielka niespodzianka i trochę szok. Z uwagi na 40 na karku już się poddałam i pogodziłam z tym że nie będę matką. Po ostatniej wizycie i usg trochę się uspokoiłam i pozwoliłam na radość.
Gratulacje 😉
 
reklama
Do góry