reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Niestety zegnam sie z wami 😢 ciaza obumarła, miał byc dziś 10 tydzień na wizycie..
Dużo zdrowia Wam życzę.
I dużo zdrowia dla Ciebie kochana! Szybko stawaj na nogi i życzę zdrowego maluszka w niedalekiej przyszłości. Tyle kciuków ile tu jest trzymanych potrafi zdziałać cuda! Wszystkiego dobrego ♥️
 
reklama
reklama

Marghe

oj i mam wzdęcia i nie radzę sobie znimi . jem płatki owsiane rano i śliwki w ciągu dnia . dziś ciutke lepiej

u mnei ciąża prawie identyczna jak 1 , brzuch czuje tak samo , mam kujki i czasem przy kaszlu w pachwinach ciągnie . No i lęk mam o wszystko. mimo że staram się nie myśleć to ciągle myślę czy wszystko jest ok. Mam ogromne wsparcie męża.
wizyta już potwierdzona na 14 .

czy używacie jakić witamin ? Mi zaleciła tylko inofem i acard.
O to mamy w tym samym dniu wizytę. Co do objawów to to samo tez lekki ból ale ostatnio przeszedł tylko te wzdęcia🙈to moja pierwsza ciąża wiec wszystko jest nowe. Witaminki to prenatal plus i witamina D plus jod plus omega 3
 
Do góry