reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Na wzdęcia w ciąży najlepiej pomaga urodzenie dziecka 😀 Ja mam brzuch jak balon z każdą ciążą coraz szybciej, machnęłam na to ręką i Wam też polecam. I to nawet nie jest związane z jedzeniem a zatrzymaniem wody w organiźmie. Rano jeszcze jako tako ale wieczorem piłka.

Co do mdłości, w poprzedniej ciąży czułam się strasznie oszukana, bo przeszły dopiero w 6 miesiącu i zawsze były wieczorem, nie rano.

Biorę kwas foliowy i od kilku lat wit d3 bo mam niedobór. Nic więcej.
Czyli nie jestem sama ze mam w drugim miesiącu brzuch jak w 5. U mnie w rodzinie wszyscy mieli brzuszki tak około 6 jakos tak tylko u mnie odrazy taki balon🤣
 
reklama
Czesc. Mogę do was dołączyć? Nie obiecuję że będę tu często ale pewnie będę miała miliony pytań:)

W poniedziałek beta 18230. Wiec wczoraj USG. Pęcherzyk jest, zalążek serduszka pulsuje więc jest dobrze :)
Nie mam żadnych objawów oprócz tego że ciągle bym spala, odpoczywała i nie mam siły na nic. Mam 32 lata w kwietniu i to moja pierwsza ciąża :) wyczekana wywalczona przez dwa lata. A udalo się na drugim stymulowanym cyklu w invimedzie :) mój lekarz z kliniki jest cudotwórca ;)

Wstępny termin z wczoraj to 27.08.
A i jestem 6+2
Gratulacje 🎉jest nas troszkę tutaj🎉
 
W laboratoriach przynajmniej u mnie zawsze podają tylko ta ogólna granice czyli od 70 do 99, dla kobiet w ciazy ma być być 92 ale to albo poinformuje pacjentkę lekarz albo sama musi sobie znaleźć taka informacje [emoji2368] u mnie cukier waha się w przedziale 84-87 ale są dni kiedy budze się rana i jest np 93, jak dzisiaj... :/
Ja mam 95 granica 99 i lekarz powiedział ze jest ok, to mam się martwić czy jednak nie?
 
Dziewczyny powiedzcie mi czy ta okropna senność w ciągu dnia mija na jakimś etapie ciąży? Codziennie muszę zrobić sobie drzemkę i to ok 2h, bo nie wyrabiam. Bardzo nie lubię spać w dzień, bo to zaburza cały rytm snu (nie mogę później zasnąć wieczorem), ale to jest silniejsze ode mnie. Jak tylko usiądę na fotelu lub położę się na kanapie to zasypiam :( :( :(
 
Dziewczyny powiedzcie mi czy ta okropna senność w ciągu dnia mija na jakimś etapie ciąży? Codziennie muszę zrobić sobie drzemkę i to ok 2h, bo nie wyrabiam. Bardzo nie lubię spać w dzień, bo to zaburza cały rytm snu (nie mogę później zasnąć wieczorem), ale to jest silniejsze ode mnie. Jak tylko usiądę na fotelu lub położę się na kanapie to zasypiam :( :( :(
Ja nieraz musze zrobić sobie 2 drzemki w ciągu dnia, ale są krótkie po 30 minut. Za to nad ranem około 4 budzę się i nie mogę zasnąć, choć czuję strasznie zmęczenie [emoji42] i myślę że to indywidualna jest ta senność, moja siostra to mogła spać 24/7 i tak do końca ciąży [emoji28] za to ja w pierwszej ciąży nie potrzebowałam drzemek.
 
Ja nieraz musze zrobić sobie 2 drzemki w ciągu dnia, ale są krótkie po 30 minut. Za to nad ranem około 4 budzę się i nie mogę zasnąć, choć czuję strasznie zmęczenie [emoji42] i myślę że to indywidualna jest ta senność, moja siostra to mogła spać 24/7 i tak do końca ciąży [emoji28] za to ja w pierwszej ciąży nie potrzebowałam drzemek.
No to mnie pocieszyłaś 😁😁
 
reklama
Dziewczyny powiedzcie mi czy ta okropna senność w ciągu dnia mija na jakimś etapie ciąży? Codziennie muszę zrobić sobie drzemkę i to ok 2h, bo nie wyrabiam. Bardzo nie lubię spać w dzień, bo to zaburza cały rytm snu (nie mogę później zasnąć wieczorem), ale to jest silniejsze ode mnie. Jak tylko usiądę na fotelu lub położę się na kanapie to zasypiam :( :( :(
Teoretycznie mija w 4 miesiącu. Też tak mam, niestety.

Czyli nie jestem sama ze mam w drugim miesiącu brzuch jak w 5. U mnie w rodzinie wszyscy mieli brzuszki tak około 6 jakos tak tylko u mnie odrazy taki balon🤣

W dwóch pierwszych ciążach miałam malutki a w trzeciej od razu bach i balon 😐
 
Do góry