reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
No to ładny już kropek, dziś u mnie z om 7+4 ciekawe jak na usg będzie czy nadal 1 dzień różnicy czy się wyrówna..
Ale jeszcze 9 dni i będę na wizycie, dobrze że mam na 8.15 to rano wstanę i odrazu na wizytę..
ooo to u nas identycznie, u mnie również dzisiaj 7t4d :)
A czy któraś z Was ma może bardzo niskie tsh? Moje wyszło mi ostatnio 0.465, niby mieszczę się jeszcze w normie, ale ta dolna granica 😁
ja obecnie mam TSH na poziomie 1,4. W poprzedniej ciąży na początku miałam 0,9 i nic gin nie komentowała.
Natomiast ponad rok po porodzie wpadłam w nadczynność, ale to już związku z ciąża i porodem nie miało 😉
 
Hej dziewczyny, ja tak na szybko wpadłam pochwalić się kropkiem. Dzisiaj koleżanka dała cynk że porodówka pusta i mogę przyjść na dyżur na USG. I jest serduszko, termin idealnie zgadza się z miesiączką 6+3 dzisiaj [emoji7]
IMG_20210106_201533.jpeg
 
No to ładny już kropek, dziś u mnie z om 7+4 ciekawe jak na usg będzie czy nadal 1 dzień różnicy czy się wyrówna..
Ale jeszcze 9 dni i będę na wizycie, dobrze że mam na 8.15 to rano wstanę i odrazu na wizytę..

Fajne takie wizyty z samego rana. Ja dzis myslalam ze jajko zniose. Nastepna na szczescie na 11.30
 
reklama
A tak przy okazji porodów rodzinnych, ale póki co bardziej aktualnie - chodzicie na wizyty same czy z partnerami? Mój mąż bardzo chciałby zobaczyć maleństwo na USG, jednak ja bym wolała żeby wszedł tylko na czas badania, ale zobaczymy czy lekarz się zgodzi.
razem
 
Do góry