reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
U mnie też ciśnienia nie da się zmierzyć na wizycie, stąd nakaz od lekarza, żeby mierzyć codziennie w domu. Mąż się martwi, że za bardzo się przejmuję..
 
No właśnie... Tak też myślę aczkolwiek do piątku chyba zniosę jajko.

Rozmawialam o tym z lekarzem i mowil ze usg nie ma zadnego wplywu na dziecko. Na poczatkowym
etapje nie powinno sie tylko sluchac odglosu bicia serduszka bo nagrzewa fasolke. Samo usg nie ma wplywu. Przy zagrozonej ciazy przeciez sa wykonywane bardzo czesto
 
reklama
Drugi raz tabletek nie wezmę, bo przeszłam to tragicznie.. Boli bardziej niż 🐵 i krwi jest sporo więcej, bynajmniej u mnie tak było..
Drugi raz nie przeżyłabym tego widoku...
Ale przeżyłam bez tabletek przeciwbólowych..
Ale to co zostało do badania, nie dało już odpowiedzi co było przyczyną..
Ja to samo przeszłam dostałam najpierw dwie tabletki było to straszne przeżycie może tak nie bolało , ale przychicznie to było straszne później powiedzieli ze muszą jeszcze zrobic łyżeczkowanie bo nie wszytko się wyczyściło to było najgorsze moje dni nawet jak wyszlam ze szpitala było mi tak ciężko psychiczne myślałam że nie dam rady drugi raz , ze nie chce ale czas leczy rany.No i proszę udało się ponownie.
 
Do góry