reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
Ja takze po 1 wizycie. Na ten moment wszystko OK - CRL 4.5mm. Lekarz powiedzial "ciaza zywa". Niemiej jednak serduszka nie slyszalam. Termin ustalony na 26.08

Kiedy najlepiej wykonac pierwsze badania te z krwi?
Chyba za mały zarodek jak na widoczne serduszko, od jakieś wielkości dopiero widać. Kiedy masz kolejna wizytę??.
Ja będę robić tydzień przed kolejna wizyta..
 
Chyba za mały zarodek jak na widoczne serduszko, od jakieś wielkości dopiero widać. Kiedy masz kolejna wizytę??.
Ja będę robić tydzień przed kolejna wizyta..
2 lutego - chyba ze wybiore sie jeszcze do innego lekarza tak kontrolnie, ale na ten moment czuje sie dobrze, wiec chyba nie ma potrzeby szukania innych opinii na sile.

Nie jestem zbyt poinformowana to moja 1 ciaza :)
 
Też miałam ostatnia miesiaczke 23.11 . 30.12 był już widoczny u Ciebie pęcherzyk żółtkowy?
Szczerze to nie pamietam bo byłam tak podekscytowana a opisu wizyty mi nie dał tylko założył kartę ciąży i zobaczymy się 14 na drugiej wizycie.
BBBB77F9-E3B9-4F7D-861B-E98DD5DD96E9.jpeg
 
Też miałam ostatnia miesiaczke 23.11 . 30.12 był już widoczny u Ciebie pęcherzyk żółtkowy?
Ze zdjecia usg Widać już cos tam w środku. Mysle ze gdyby był pusty to lekarz nie założyłby mi karty ciąży no i złożył gratulacje 🎉 szczerze byłam tak podekscytowana ze nie słuchałam jak
9F332EBA-ED40-49E8-8DF5-A9E3FB3354B4.jpeg
mężowi po angielsku to wszystko tłumaczył 🙈
 
A ja musiałam przełożyć moje dzisiejsze usg na jutro.. tak się czuję dzisiaj fatalnie (mdłości, osłabienie), ze nie dałabym rady podjechać. Zwłaszcza, ze na szybko musiałabym odwieźć córkę do domu i jechać.. nawet moj endo dzisiaj na teleporadzie stwierdził, ze po moich wypowiedziach słychać, ze się zle czuje. Oby jutro było lepiej 😅
 
reklama
Według miesiączki 7 tc, według mnie wcześniej bo pozytywny test owulacyjny miałam 8 grudnia.
Puste jajo płodowe określa się chyba od 20mm pustego pecherzyka bez zarodka, wątpie żebys miała go taki duży :O mi pozytywny test ciązowy wyszedł 12 grudnia, a tydzien temu miałam jeszcze pusty pechrzyk 15,8mm, wiec u ciebie musi byc mniej
 
Do góry