reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Jejku jaka ja dzis nadeta jestem. Brzuch mi na wieczor wywalilo, i caly dzien lekko cmi. Czekam az poloze synka spac i bede lezec chyba.
 
reklama
Co 2 tygodnie to okej. Ale tu koleżanka ma wizytę jutro i w piątek a to jest różnica 3 dni.. Więc trochę inny odstęp czasu jak 2 tygodnie.
Ja w zeszłym tygodniu byłam w poniedziałek na usg, ale ze stresu zapomniałam porozmawiać o infekcji (nie wiem czemu doktor sama jej nie zobaczyła) i jak sie szybko pogorszyło, to przed sylwestrem w środe byłam znowu i lekarz nie widziała przeciwskazań, zeby sprawdzic na usg pecherzyk, jak juz siedziałam na fotelu. Z tego co wiem, usg nie ma złego wpływu, po prostu częste usg nie ma duzej wartości diagnostycznej.
 
To badanie jest z tego co wiem obowiązkowe, i każda z Nas musi je mieć zrobione. W pierwszej ciąży miałam na Nfz robione teraz będzie prywatnie bo tak chodzę. Dodatkowo mam wykonać test PAPP-A. Czekam z niecierpliwością na 15.01 kiedy, właśnie zobaczę znów Maleństwo [emoji7]
Dziewczyny czy któraś bezie robiła badania prenatalne w 1 trymestrze? Ja mam skierowanie od lekarza by je wykonać bezplatnie, ze względu na wczesniejsze poronienie na wczesnym etapie.
Dzwoniłam się zapisać i Pani w rejestracji zapisała mnie na taki termin że będzie wtedy 11t4d. Gdzieś czytałam że najlepiej między 12-13 tyg wtedy wszystko już widać i można ocenić. Doradzicie cos?
 
reklama
Do góry