reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Zrobilam dzisiaj dokładnie to samo, zwłaszcza że jeszcze parę dni temu rozmawialysmy z angelusia wlasnie o zaniku objawów...
Podziwiam Was dziewczyny, bo ja bym chyba psychicznie nie wytrzymała gdyby mnie teraz to spotkało, zwłaszcza że mam nieciekawa sytuację w domu która i tak sprawia że ledwo ciągnę z tym wszystkim...
I na kiedy udało Ci się zapisać? Trzymam kciuki! 😘
 
reklama
Omyłkowo to samo zdjęcie wstawiłam dwa razy. Jeszcze było pytanie o zwolnienia lekarskie także trochę się zmieniło i w tej chwili mogą być wystawiane na dłużej niż 30 dni ale ile czasu maksymalnie tego nie wiem.
 
I kiedy kolejna?
Jutro 17:10, ale do lekarza za którym nie przepadam, bo tej lekarki co myślałam o zmianie lekarza nie ma teraz przez tydzień więc kicha... Chyba po prostu jutro pójdę sprawdzić czy wszystko jest ok na NFZ, a w piątek jestem umówiona do swojego lekarza i teraz nie wiem co robić, można wykonać dwa USG w tak krótkim odstępie czasu? Bo pewnie mimo, że jutro pójdę to w piątek mój lekarz zapewne też będzie chciał spojrzeć na USG swoim okiem.
 
Ja miałam podane tabletki dwukrotnie i za każdym razem poronienie było niekompletne więc miałam wykonywane łyżeczkowania. Mam nadzieje, ze nie będzie mnie to dotyczyło ale nie zgodzę się już więcej na tabletki! Ból okropny a psychicznie człowiek wysiada po wizycie w wc.
 
Jutro 17:10, ale do lekarza za którym nie przepadam, bo tej lekarki co myślałam o zmianie lekarza nie ma teraz przez tydzień więc kicha... Chyba po prostu jutro pójdę sprawdzić czy wszystko jest ok na NFZ, a w piątek jestem umówiona do swojego lekarza i teraz nie wiem co robić, można wykonać dwa USG w tak krótkim odstępie czasu? Bo pewnie mimo, że jutro pójdę to w piątek mój lekarz zapewne też będzie chciał spojrzeć na USG swoim okiem.
Nie wiem czy tak częste usg jest zdrowe dla dziecka na tak wczesnym etapie.. Może poczekaj do piątku na spokojnie, a ta jutrzejsza odwolaj..
 
reklama
Dziewczyny czy któraś bezie robiła badania prenatalne w 1 trymestrze? Ja mam skierowanie od lekarza by je wykonać bezplatnie, ze względu na wczesniejsze poronienie na wczesnym etapie.
Dzwoniłam się zapisać i Pani w rejestracji zapisała mnie na taki termin że będzie wtedy 11t4d. Gdzieś czytałam że najlepiej między 12-13 tyg wtedy wszystko już widać i można ocenić. Doradzicie cos?
Ja mam nadzieję że dostanę skierowanie na wszystkie trzy prenatalne na NFZ. Mam wskazania- urodziłam się z rozszczepem podniebienia. Ale czy dostanę i na kiedy to dowiem się 12.01 u lekarza
 
Do góry