reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

To będziemy mieć wizytę w tym samym dniu 🙂 też mam stresa szczególnie, że chodziłam co tydzień a teraz taki przeskok. Który to będzie wtedy Twój tydzień?
Co do reszty też jestem za zamkniętym ale tutaj nie na fb
U mnie to będzie wg om 10+4 a ostatnia wizyta 6+6 więc trochę czasu minie.
Staram się myśleć pozytywnie...dbam o siebie, biorę leki co zapisane i chyba nic wiecej nie zrobię.
Co ma być to będzie a stres tylko szkodzi.
A ktory u Ciebie będzie tydzień?
 
reklama
Jeżeli jest łyżeczkowanie to owszem poznasz przyczyny ale jeżeli tabletkami wywołują to już nie poznasz przyczyny..
A nie zawsze zalecają zabieg.. Takze nie w każdym przypadku tak jest...
Prawda przy lyzeczkownaiu jest prosto. Przy tabletkach zależy ile kobieta czuje na siłach...
 
Dziewczyny czy któraś bezie robiła badania prenatalne w 1 trymestrze? Ja mam skierowanie od lekarza by je wykonać bezplatnie, ze względu na wczesniejsze poronienie na wczesnym etapie.
Dzwoniłam się zapisać i Pani w rejestracji zapisała mnie na taki termin że będzie wtedy 11t4d. Gdzieś czytałam że najlepiej między 12-13 tyg wtedy wszystko już widać i można ocenić. Doradzicie cos?
 
Prawda przy lyzeczkownaiu jest prosto. Przy tabletkach zależy ile kobieta czuje na siłach...
Drugi raz tabletek nie wezmę, bo przeszłam to tragicznie.. Boli bardziej niż 🐵 i krwi jest sporo więcej, bynajmniej u mnie tak było..
Drugi raz nie przeżyłabym tego widoku...
Ale przeżyłam bez tabletek przeciwbólowych..
Ale to co zostało do badania, nie dało już odpowiedzi co było przyczyną..
 
Dziewczyny czy któraś bezie robiła badania prenatalne w 1 trymestrze? Ja mam skierowanie od lekarza by je wykonać bezplatnie, ze względu na wczesniejsze poronienie na wczesnym etapie.
Dzwoniłam się zapisać i Pani w rejestracji zapisała mnie na taki termin że będzie wtedy 11t4d. Gdzieś czytałam że najlepiej między 12-13 tyg wtedy wszystko już widać i można ocenić. Doradzicie cos?
Ja też mam darmowe i jestem zapisana w klinice prywatnej z umową nfz. Mnie kobieta zapisała na 13t0d. Badania robi się od 11 tyg ciąży.
Jeżeli chcesz to może zapytaj czy możesz zmienić datę.?
 
Drugi raz tabletek nie wezmę, bo przeszłam to tragicznie.. Boli bardziej niż 🐵 i krwi jest sporo więcej, bynajmniej u mnie tak było..
Drugi raz nie przeżyłabym tego widoku...
Ale przeżyłam bez tabletek przeciwbólowych..
Ale to co zostało do badania, nie dało już odpowiedzi co było przyczyną..
Kochana przytulam Cię mocno. Są to straszne przeżycia, które pozostają z nami na zawsze.
Teraz bądźmy dobrej myśli, że los nam wynagrodzi 🙂
 
reklama
Drugi raz tabletek nie wezmę, bo przeszłam to tragicznie.. Boli bardziej niż [emoji204] i krwi jest sporo więcej, bynajmniej u mnie tak było..
Drugi raz nie przeżyłabym tego widoku...
Ale przeżyłam bez tabletek przeciwbólowych..
Ale to co zostało do badania, nie dało już odpowiedzi co było przyczyną..
Długo byłas wtedy w szpitalu?
 
Do góry