reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
No właśnie końcówka 9 tygodnia, jeszcze cały czas przypomina mi się ze na przełomie 9/10 tygodnia wylądowałam w poprzedniej ciazy w szpitalu i nakręca się błędne koło:(
To jesteśmy w identycznej sytuacji. Ja myślę cały czas, że teraz napewno będzie dobrze bo należy się nam to szczęście. Nie martw się. Ja wiem, że najgorzej przeżyć ten pechowy tydzień i potem będzie lepiej. Nie można cały czas w taki sposób myśleć. Ciąża trzeba się cieszyć, przecież nie będziemy bać się do kluczowych tygodni 12, potem 16, 22, 30 itd.
dziewczyny przecież robimy wszytsko co w naszej mocy, żeby dzidzi umożliwić rozwój. W chwili zapłodnienia wszytsko zostało zaprogramowane, my możemy tylko cierpliwie czekać na nasz mały cud 😍🥰 i wspierać go w dążeniu w rozwoju 🙂
 
A czym to się różni bo jestem zielona w tym temacie [emoji846] znaczy, że nikt obcy nie będzie mógł czytać?
Tak dokladnie.


Tak. Właśnie tak. Tylko ja nie wiem czy ogarnę.zamkniete:/ jeśli któraś ma więcej doświadczenia to pomogę zrobić listę nicków. Nie ma problemu. Wieczorem usiądę. Bo ja to jednak trochę atechniczna jestem:(

Kurcze ja na BB od 2008 roku ale sama zamknietego nie robilam tylko dziewczyny. Chyba trzeba zrobic liste nikow i wyslac administratorowi np anislu.

Z tego co czytałam na poprzednich miesiącach z ciekawości to grupę zamkniętą robiono na FB..

Ja wole tutaj. Jestem na zamknietym kwietniowek 2009 i wrezsniowek 2017. Fakt ze wrzesniowki wlasnie przeniosly sie na FB ale ja np dlugo nie mialam FB i nie moglam z nimi pisac.
 
Tak. Właśnie tak. Tylko ja nie wiem czy ogarnę.zamkniete:/ jeśli któraś ma więcej doświadczenia to pomogę zrobić listę nicków. Nie ma problemu. Wieczorem usiądę. Bo ja to jednak trochę atechniczna jestem:(
Piszesz prośbę do @aniaslu o utworzenie wątku zamkniętego,podajesz nazwę i listę osób i generalnie wygląda to tak samo jak do tej pory z tym,ze wpisy i wątek widzą tylko osoby do niego dodane ;)
 
reklama
Witam się i ja ...
Mdłości dalej są a otwieranie lodówki to jalis hardcore- chyba zaczne w domu nosić maseczkę [emoji33][emoji1787] ... znalazlam sobie kolejny sposób na chwilowe opanowanie mdłości- wyciskam cytrynę i pije z wodą - na chwilę przechodzi ...

W nocy koszmary [emoji33] dziś śnilo mi sie, że zrobilam torta i nie zdążyłam go ozdobić bo każdy sobie ukroił po kawałku i nie było czego zdobić. Obudzilam się aż zapłakana [emoji87][emoji1787][emoji1787] ....

Jutro mam wizytę ! Jupi ;)


Co do dzieci to ja mam w domu nastolatka lat prawie 14 :) - jeszcze nic nie wie , ciekawe jak przyjmie informację ..
 
Do góry