reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Ja ogólnie należę do tych bezobjawowych ciaz, dlatego ciągle czuje niepokój, chociaż staram się myśleć pozytywnie i zawsze tu powtarzam ze musi być dobrze. Aczkolwiek w tej ciazy pojawił się lekki bol piersi który raz jest a raz go nie ma i kilka razy mdlosci. Myślę że duży wpływ na ten strach ma po prostu czytanie o przeżyciach innych, coraz częściej nawet u swoich znajomych słyszę przykre historie i to mocno wpływa na psychikę.
Kochana, musisz koniecznie odciąć się od tych złych informacji. To źle wpłynie na psychikę, szczególnie, że w ciąży te hormony i tak już wpływają na nasz nastrój. W którym jesteś tygodniu? Na początku są małe objawy po 7, 8 są bardziej wyraźne.
 
reklama
Hej. Dziewczyny znów mam mega stresa, ustal ból piersi, przy dotyku delikatnie coś tam boli, ale nie tak jak było...
Zaczęło mnie podbrzusze pobolewać, ale tak w umiarkowanym bólu, cmi..
Noc nie przespana..
Próbuje myśleć pozytywnie ale boję się że coś jest nie tak..
Nie wiem czy Cię to pocieszy czy nie, ale u mnie takie coś się zdarza co jakiś czas. Najgorzej było kilka dni temu, gdzie ból piersi ustał i stały się całkowicie miękkie. Trwało to 2 dni, wtedy też zaczęłam odczuwać delikatniejsze mdłości niż wcześniej. Po tych 2 dniach piersi znowu stały się nabrzmiałe i bolące. Dzisiaj znowu mniej je czuję. Także wydaje mi się, że takie coś się zdarza, przynajmniej u mnie już kilka razy.
 
Hej. Dziewczyny znów mam mega stresa, ustal ból piersi, przy dotyku delikatnie coś tam boli, ale nie tak jak było...
Zaczęło mnie podbrzusze pobolewać, ale tak w umiarkowanym bólu, cmi..
Noc nie przespana..
Próbuje myśleć pozytywnie ale boję się że coś jest nie tak..
Hejka, przeczytałam gdzies kiedyś wywiad z jakas Panią ginekolog, ze pacjentka przyszla na kontrolę mówiąc, że martwi się, bo przestały ja bolec piersi. Ta ja uspokoiła, że tak będzie. Wymioty i mdłości również nie są codziennie... są lepsze i gorsze dni, podbrzusze tez niby normalny objaw, jak nie jest to bol staly. Mnie również kluje w jajniku przeważnie prawym, czasami w lewym jak zrobiłam test bo spóźnił mi się okres to tak jakkby juz mniej. Zalezy co robię. Przed miesiączką masakara, pracuje przy komputerze 8h i nie mogłam wysiedzieć na krześle... sutki tez mnie bolą tak samo przed planowanym okresem bardziej, teraz juz da się wytrzymać. Ale czasami tez je łapie zeby zobaczyć czy nadal bolą 🤣
 
Ja też już nie mam objawów, nawet brzuch mnie nie boli a zawsze bolał. Do tego jestem chora i te bakterie . Dziś mi się śnił nawet gin Ale dokładnie nie pamiętam co . Jutro idę na wizytę i bardzo się stresuje , jak jeszcze nigdy dotąd. W 1 ciąży nie czytałam A raczej bezobjawowa byłam i spokojnie do tego podchodziłam. Teraz za dużo się naczytalam niestety ... Oby do jutra ta data jakoś tak się ciągnie w nieskończoność.
 
Cześć dziewczyny, u mnie kolejna noc bez snu, w trybie czuwania, teraz trochę mdłości, ale tak jak niepokoiło mnie ciągłe chodzenie do toalety, tak od wczoraj tak czestonie chodzę... Może to mieć związek ze spadkiem progesteronu? Ogólnie czuję się jak zdechły placek, bardziej zmęczona po tym urlopie niż przed, a jutro powrót do pracy 😞
 
Kochana, musisz koniecznie odciąć się od tych złych informacji. To źle wpłynie na psychikę, szczególnie, że w ciąży te hormony i tak już wpływają na nasz nastrój. W którym jesteś tygodniu? Na początku są małe objawy po 7, 8 są bardziej wyraźne.
Oj tak, mój mąż też mnie goni jak czytam głupoty i snuje teorie spiskowe... Chociaż nam ciężko i chciałybyśmy wszystko wiedzieć co się w danej chwili z nami dzieje i czy wszystko jest okej, to chyba trzeba się trochę zdystansować co do takich wiadomości...
 
Kochana, musisz koniecznie odciąć się od tych złych informacji. To źle wpłynie na psychikę, szczególnie, że w ciąży te hormony i tak już wpływają na nasz nastrój. W którym jesteś tygodniu? Na początku są małe objawy po 7, 8 są bardziej wyraźne.
No właśnie końcówka 9 tygodnia, jeszcze cały czas przypomina mi się ze na przełomie 9/10 tygodnia wylądowałam w poprzedniej ciazy w szpitalu i nakręca się błędne koło:(
 
Eh różnie to u każdego :/
Daj znać w tygodniu jak tam :)
Temperatury nie mierzyłam ale mi wieczorami jest zimno, a przed ciążą raczej byłam z tych osób, które wolą chłodniejsze temperatury niż upały. I wolałam jak mi chłodniej, ale teraz jest mi raz zimno a czasem mam uderzenia gorąca.

Macie jakieś aplikacje ciążowe na telefonie? Jeśli tak to jakie?
Hej , ja mam ciąża + , moja ciąża mama i dziecko. Obie fajne , jest wizualizacja jak wygląda dzidziuś , co zmienia się w Tobie i dziecku, porady i notatnik etc. Zaglądam do obu
 
Temperatury nie mierzyłam ale mi wieczorami jest zimno, a przed ciążą raczej byłam z tych osób, które wolą chłodniejsze temperatury niż upały. I wolałam jak mi chłodniej, ale teraz jest mi raz zimno a czasem mam uderzenia gorąca.

Macie jakieś aplikacje ciążowe na telefonie? Jeśli tak to jakie?
E4A8FFFA-CB98-4267-8FC0-3D6010551B1C.jpeg
4139A869-BA6C-43E8-AC84-60270D74C09B.jpeg
 
reklama
Hej. Podpinam sie do Was bo nie ma jeszcze mam wrzesniowych a ja wlasnie dzis zrobilam test i wyszedl pozytywny. Mam 35 lat i juz dwoje "odchowanych" dzieci w wieku 13 i 8 lat. Strasznie się stresuje ze nie dam juz rady po latch ogarnac jeszcze takiego malca. Boje sie tez opinii innych ze jeszcze mi sie chcialo miec 3 dziecko. Poki co nastrój kiepski i lekkie przerażenie. Czy sa tu jakies "doswiadczone" mamy?
Jestem pewna , że dasz radę ! Moja siostra w podobnym wieku rodziła i dzieciątko dało jej nadzwyczajnej siły niż przy pierwszej ciąży. Ja jestem w pierwszej ciąży i w maju skończę 33 lata. Nie przejmuj się opinia innych , dbaj o siebie i dzieci. Rodzeństwo się ucieszy , a nawet może pomogą. Rośnijcie zdrowo ♥️🙌🏻
 
Do góry