reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
To wieczorem jak chłop z dzieckiem pójdą spać to pospisuje nicki. Z tym że będę prosić o kilku adminów. Bo to jednak różnie jest w życiu (tfu,tfu)
Na marcówkach była na pierwszej stronie zamkniętego forum tabelka excella i każda mogła się wpisać. OM, datę wizyty, płeć, ile.dzieci. wiek. Skąd były. W sumie w moim przypadku z 7 osób z województwa było i 3 planowalysmy rodzic w tym samym szpitalu nawet, świat był mały. Była dziewczyna z wysp Kanaryjskich. Z Anglii kilka osób, z Niemiec i z.norwegii. taka wymiana informacji az miło:)
 
Były też dziewczyny co w kadrach pracowały, też sobie podpowiadamy jak w.zusie miały problemy albo z L4 w kadrach coś im w firmach zawaliło. Ale to na zamkniętym wszystko. Miło wspominam tam pobyt wtedy. Tym bardziej że to była pierwsza ciąża. I wszystko nowe.
 
To wieczorem jak chłop z dzieckiem pójdą spać to pospisuje nicki. Z tym że będę prosić o kilku adminów. Bo to jednak różnie jest w życiu (tfu,tfu)
Na marcówkach była na pierwszej stronie zamkniętego forum tabelka excella i każda mogła się wpisać. OM, datę wizyty, płeć, ile.dzieci. wiek. Skąd były. W sumie w moim przypadku z 7 osób z województwa było i 3 planowalysmy rodzic w tym samym szpitalu nawet, świat był mały. Była dziewczyna z wysp Kanaryjskich. Z Anglii kilka osób, z Niemiec i z.norwegii. taka wymiana informacji az miło:)
Bardzo fajny pomysł [emoji846]a dzięki temu, będzie można wpisywać i uzupełniać informacje samemu a nie zostawiać wszystko na głowie admina [emoji846]
 
Tak. Właśnie tak. Tylko ja nie wiem czy ogarnę.zamkniete:/ jeśli któraś ma więcej doświadczenia to pomogę zrobić listę nicków. Nie ma problemu. Wieczorem usiądę. Bo ja to jednak trochę atechniczna jestem:(
chyba trzeba napisać do aniaslu, która zajmuje się zakładaniem, bo pamietam, ze to ona nam zakładała wątek zamknięty na czerwcowych mamach.

Z tego co czytałam na poprzednich miesiącach z ciekawości to grupę zamkniętą robiono na FB..
ja jak w poprzedniej ciąży byłam na forum to tutaj miałyśmy zamknięty wątek, a na fejsbuku to zupełnie inne dziewczyny.. ja np na razie nie chciałabym się przenosić na fejsa, bo u mnie oprócz najbliższej rodziny nikt nie wie o ciąży, a chyba przynależność do grupy będzie widać 🤷‍♀️
 
Hej, ja odpoczelam w weekend porzadnie :) źle śpie ostatnio, a tak chciałam nadrobić spanie i nic z tego :) jutro mam wizytę, bedzie 10+1. Jak wszystko będzie dobrze to chyba w końcu trochę odetchnę :)
 
To wieczorem jak chłop z dzieckiem pójdą spać to pospisuje nicki. Z tym że będę prosić o kilku adminów. Bo to jednak różnie jest w życiu (tfu,tfu)
Na marcówkach była na pierwszej stronie zamkniętego forum tabelka excella i każda mogła się wpisać. OM, datę wizyty, płeć, ile.dzieci. wiek. Skąd były. W sumie w moim przypadku z 7 osób z województwa było i 3 planowalysmy rodzic w tym samym szpitalu nawet, świat był mały. Była dziewczyna z wysp Kanaryjskich. Z Anglii kilka osób, z Niemiec i z.norwegii. taka wymiana informacji az miło:)
Jak coś to chętnie też znajdę się z Wami na zamkowym forum , i też wole forum od fb. No i ja jestem z Grecji , troszkę inaczej działa tu system , ale dzięki Wam czuje takie wsparcie. ♥️
 
reklama
To wieczorem jak chłop z dzieckiem pójdą spać to pospisuje nicki. Z tym że będę prosić o kilku adminów. Bo to jednak różnie jest w życiu (tfu,tfu)
Na marcówkach była na pierwszej stronie zamkniętego forum tabelka excella i każda mogła się wpisać. OM, datę wizyty, płeć, ile.dzieci. wiek. Skąd były. W sumie w moim przypadku z 7 osób z województwa było i 3 planowalysmy rodzic w tym samym szpitalu nawet, świat był mały. Była dziewczyna z wysp Kanaryjskich. Z Anglii kilka osób, z Niemiec i z.norwegii. taka wymiana informacji az miło:)
Zamkniętym *** sorrki za autokorekte telefonu
 
Do góry