reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

U mnie było identycznie [emoji846] najpierw test, 2 kreski dość intensywne od razu, beta nastepnego dnia w okolicach 500 i powtórna ponad 1000 po 48 h [emoji2]
Cykle 28 dniowe [emoji846]

Dziś moja wizyta u ginekologa!
Trzymajcie kciuki!
Dzięki za odpowiedź. Czytając starsze posty widzę, że objawowo u mnie też identycznie jak u Ciebie :)
Trzymam kciuki za pierwszą wizytę.
Daj nam znać jak poszło
 
reklama
A nie robiłaś badań? Po dwóch poronieniach to już chyba sie “należy”?
a propo badań które się należą... Tak należą się na NFZ... Ale czas oczekiwania do endokrynologa i genetyka na NFZ to już inna bajka... Ok 1,5roku czekania na wizytę... Tak więc to że się należą a to czy można zrobić to zupełnie inna bajka... Ja robiłam prywatnie pakiet badań z testdna...
 
Cześć, witam się nieśmiało :) w Niedziele zrobiłam 3 testy, wszystkie pozytywne (2x 10mlu i raz 25mlu). Dziś powtórzyłam i druga kreska jest już bardzo wyraźna. To moja druga ciąża, z pierwszej mam 4 letniego syna. Jutro spodziewany termin miesiączki..
 
No cóż...mam wynik bety. Niestety 2.3 co oznacza brak ciąży.....
Sprobuje jeszczew tym tygodniu dostac sie do ginekologa bo jednak 7 dniowe opoznienie to dlugo jak na moj organizm....
Za Was wszystkie dziewczyny trzymam mocno kciuki! Zdrowka Wam życze i pociechy z dzidziusiów!
A przede wszystkim jak najmniej zmartwien!
 
No cóż...mam wynik bety. Niestety 2.3 co oznacza brak ciąży.....
Sprobuje jeszczew tym tygodniu dostac sie do ginekologa bo jednak 7 dniowe opoznienie to dlugo jak na moj organizm....
Za Was wszystkie dziewczyny trzymam mocno kciuki! Zdrowka Wam życze i pociechy z dzidziusiów!
A przede wszystkim jak najmniej zmartwien!
Bardzo mi przykro...
 
No cóż...mam wynik bety. Niestety 2.3 co oznacza brak ciąży.....
Sprobuje jeszczew tym tygodniu dostac sie do ginekologa bo jednak 7 dniowe opoznienie to dlugo jak na moj organizm....
Za Was wszystkie dziewczyny trzymam mocno kciuki! Zdrowka Wam życze i pociechy z dzidziusiów!
A przede wszystkim jak najmniej zmartwien!
Przykro mi, mam nadzieję, że uda się następnym razem. Ja każdego roku zawsze miałam jeden dziwny cykl, około 40 dni, gdzie mój normalny trwał 27 dni. Czasem tak bywa, a nie jest to nic poważnego.
 
Czesc w poniedziałek. Jak samopoczucie dziewczyny? Ja tak jak wspominałam wczoraj troche się pochorowałam, niestety pojawiła się gorączka w okolicach 38 stopni, na szczęście pomógł paracetamol. Mam nadzieję że dziecku nic nie będzie a dzisiaj będzie już tylko lepiej. Miłego dnia [emoji177]
Jak się czujesz ,mam nadzieję że już trochę lepiej ?😙
 
Jest takie powiedzenie, ciąża to nie matematyka. Poza tym zależy też kto na jakim sprzęcie robi USG.
W poprzedniej , jeśli dobrze pamiętam 2800 serca nie było. Dopiero za 10 dni. Ciąża to nie matematyka. Każda ma inne przyrosty, w innych dniach owuluje, a i sprzęt i operator różny. Ciąża uczy cierpliwości od samego poczatku
 
reklama
Witajcie :) ja dziś mam 28tc, dwie kreski już od kilku dni mi wychodzą, beta ok. 300.... Za dwa dni kolejna beta i wtedy już będę pewniejsza :) jestem już po 1 biochemicznej i po zaśniadzie częściowym dlatego tak ważna dla mnie jest beta.
 
Do góry