reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
Ja na swoja betę czekałam ostatnio 1,5 dnia :/ stres okropny
Najgorsze jest to czekanie! To takie cwiczenie cierpliwosci! Ale macierzynstwo to chyba wieczne czekanie...a przynajmniej tak.mi sie kojarzy.... najpierw czekasz na te 2 kreski. Potem na wizyte u lekarza i bicie serdyszka. Potem na porod. Na pierwsze slowa. Kroki. 1 klasa..1 dziewczyna/chlopak... cele życie rodzica to oczeliwanie🤔
 
Ja akurat jestem dość cierpliwa, ale bardzo czekałam na ciażę i wiadomo, ten stres zrobił swoje i teraz też wiadomo, ciagle się martwie chociaż staram sie być spokojna i optymistyczna.
 
Dzień dobry Dziewczyny! Mam nadzieję, że zagoszczę tu na stałe, jednak na razie tylko tak niesmiało przeglądam Wasze wpisy. Wszystkim serdecznie gratuluję i trzymam mocno kciuki za pomyślny rozwój wydarzen :) U mnie bardzo kiepsko z cierpliwością, więc wczoraj zatestowałam (25 dzien - 28 dniowego cyklu) - wszystkie 3 testy pozytywne, co przeczuwalam bo juz od jakiegos tygodnia czulam się "inaczej". Dzisiaj z rana poszłam na betę. Czy któraś z Was robiła badania tak wcześnie? Jakie miałyscie wyniki około 26 dc? Chiałam odczekac do dnia spodziewanej miesiaczki, zeby wlasnie nie swirowac z niepokoju tak jak teraz... ale coz... nie wyszlo :)

PS: Przyznaję, ze nie przebrnęłam jeszcze przez wszystkie posty w wątku, ale nadrobię :)
 
Hej! U mnie w 28 dc beta wynosiła 333. Ale! Nie powinnaś nigdy sugerować się wynikami innych osób, tylko sprawdzić, czy Twoja beta przyrasta prawidłowo. Każda kobieta, cykl, ciaża, sa inne :)
 
Witam się z wami na razie nieśmiało... Jestem po terminie misiaczki, testowałam-bladziutka kreska na teście... Mam 7letniego syna, później 3 poronienia, nie znam przyczyny... Ogólne badania ok... W środę ginekolog... Zobaczymy czy tym razem się uda...
 
Ja też się przywitam, nadrobiłam 56 stron;) Dwie kreski pojawiły się trochę przypadkowo, nie spodziewałam się. Mam problemy z gospodarką hormonalną, cykle bezowulacyjne, we wrześniu miesiączka wywoływana duphastonem... W poprzednim cyklu znowu bez miesiączki, zrobiłam w razie czego test - negatywny. Więc stwierdzilam, że będzie ciężko i pewnie będzie trzeba stymulować owulację. I w ten piątek zrobiłam test tak asekuracyjnie i nie mogłam uwierzyć, że pojawiły się 2 kreski. Zrobiłam betę - 1350. U lekarza byłam w sobotę - jest mały pęcherzyk ciążowy w macicy i bardzo duży prawy jajnik (wg lekarza wygląda jak po hiperstylumacji...). Powiedział, że może być wszystko ok, ale mam oznaczyć betę we wtorek (jutro), bo trzeba mieć z tyłu głowy ciążę ektopową. Kolejną wizytę u ginekologa mam 19.12. Czuję się dobrze, ale pobolewa mnie okolica jajnika.
 
Witam się z wami na razie nieśmiało... Jestem po terminie misiaczki, testowałam-bladziutka kreska na teście... Mam 7letniego syna, później 3 poronienia, nie znam przyczyny... Ogólne badania ok... W środę ginekolog... Zobaczymy czy tym razem się uda...
A nie robiłaś badań? Po dwóch poronieniach to już chyba sie “należy”?
 
Dzień dobry Dziewczyny! Mam nadzieję, że zagoszczę tu na stałe, jednak na razie tylko tak niesmiało przeglądam Wasze wpisy. Wszystkim serdecznie gratuluję i trzymam mocno kciuki za pomyślny rozwój wydarzen :) U mnie bardzo kiepsko z cierpliwością, więc wczoraj zatestowałam (25 dzien - 28 dniowego cyklu) - wszystkie 3 testy pozytywne, co przeczuwalam bo juz od jakiegos tygodnia czulam się "inaczej". Dzisiaj z rana poszłam na betę. Czy któraś z Was robiła badania tak wcześnie? Jakie miałyscie wyniki około 26 dc? Chiałam odczekac do dnia spodziewanej miesiaczki, zeby wlasnie nie swirowac z niepokoju tak jak teraz... ale coz... nie wyszlo :)

PS: Przyznaję, ze nie przebrnęłam jeszcze przez wszystkie posty w wątku, ale nadrobię :)
U mnie było identycznie [emoji846] najpierw test, 2 kreski dość intensywne od razu, beta nastepnego dnia w okolicach 500 i powtórna ponad 1000 po 48 h [emoji2]
Cykle 28 dniowe [emoji846]

Dziś moja wizyta u ginekologa!
Trzymajcie kciuki!
 
reklama
Do góry