reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Dziewczyny! Jestem po [emoji7]

Planowany termin porodu to 05.08.2021! Na chwilę obecną prawie 6 tydzień. Dokładnie 5t+4.

Slyszałam bicie serduszka [emoji3590]
Aż mi łezka poleciała. (to moja 1 ciąża więc emocje są duże) Mały duży człowiek!

Została założona karta ciąży i dostałam numer służbowo prywatny komórki od profesora, jeśli coś się będzie dziać kazał dzwonić. Odpowiedział na wszystkie pytania [emoji846]

Co do plamien powiedział żeby się nimi nie przejmować. Moga występować przez całą ciążę w tym okresie miesiączkowym [emoji846]

Z suplementów to femibion 1 oraz lacibios femina. Codziennie mam mierzyć ciśnienie. I widzimy się za 4 tygodnie czyli 04.01.2021

Oczywiście masą badań do wykonania.

Tyle [emoji846]
 
reklama
Cześć dziewczyny, mam taki problem, iż jestem 6 tygodniu + 1 dzień lecz owulacje miałam późno 19 dnia cyklu z czego wynika że ciaza jest młodsza o niecaly tydzień. 2 grudnia dostałam różowego delikatnego plamienia w ten sam dzień miałam wizytę u lekarza, potwierdził pecherzyk ciazowy bardzo malutki że bardzo wczesna ciaza w sumie nic konkretnego mi nie powiedział skąd mogło się wziąć plamienie, przepisał luteine dopochwowo 2x2. Kolejna wizyta 23 grudnia. Ogólnie czuje się dobrze, brzuch mnie nie boli jedynie te plamienia, które mam do dziś takie delikatne rozowe, ale zazwyczaj mocno brazowe. Jak myślicie co może być przyczyną plamienia, bardzo się boję.
 
Dziewczyny! Jestem po [emoji7]

Planowany termin porodu to 05.08.2021! Na chwilę obecną prawie 6 tydzień. Dokładnie 5t+4.

Slyszałam bicie serduszka [emoji3590]
Aż mi łezka poleciała. (to moja 1 ciąża więc emocje są duże) Mały duży człowiek!

Została założona karta ciąży i dostałam numer służbowo prywatny komórki od profesora, jeśli coś się będzie dziać kazał dzwonić. Odpowiedział na wszystkie pytania [emoji846]

Co do plamien powiedział żeby się nimi nie przejmować. Moga występować przez całą ciążę w tym okresie miesiączkowym [emoji846]

Z suplementów to femibion 1 oraz lacibios femina. Codziennie mam mierzyć ciśnienie. I widzimy się za 4 tygodnie czyli 04.01.2021

Oczywiście masą badań do wykonania.

Tyle [emoji846]
Gratulacje!! Mamy pierwsze serduszko na watku ☺️Mi taki termin wychodzi z aplikacji, zobaczymy, co lekarz powie w środe.
 
Cześć dziewczyny, mam taki problem, iż jestem 6 tygodniu + 1 dzień lecz owulacje miałam późno 19 dnia cyklu z czego wynika że ciaza jest młodsza o niecaly tydzień. 2 grudnia dostałam różowego delikatnego plamienia w ten sam dzień miałam wizytę u lekarza, potwierdził pecherzyk ciazowy bardzo malutki że bardzo wczesna ciaza w sumie nic konkretnego mi nie powiedział skąd mogło się wziąć plamienie, przepisał luteine dopochwowo 2x2. Kolejna wizyta 23 grudnia. Ogólnie czuje się dobrze, brzuch mnie nie boli jedynie te plamienia, które mam do dziś takie delikatne rozowe, ale zazwyczaj mocno brazowe. Jak myślicie co może być przyczyną plamienia, bardzo się boję.
Tutaj jest dobrze wytłumaczone odnośnie plamień i krwawień w ciąży:)
 
Dziewczyny! Jestem po [emoji7]

Planowany termin porodu to 05.08.2021! Na chwilę obecną prawie 6 tydzień. Dokładnie 5t+4.

Slyszałam bicie serduszka [emoji3590]
Aż mi łezka poleciała. (to moja 1 ciąża więc emocje są duże) Mały duży człowiek!

Została założona karta ciąży i dostałam numer służbowo prywatny komórki od profesora, jeśli coś się będzie dziać kazał dzwonić. Odpowiedział na wszystkie pytania [emoji846]

Co do plamien powiedział żeby się nimi nie przejmować. Moga występować przez całą ciążę w tym okresie miesiączkowym [emoji846]

Z suplementów to femibion 1 oraz lacibios femina. Codziennie mam mierzyć ciśnienie. I widzimy się za 4 tygodnie czyli 04.01.2021

Oczywiście masą badań do wykonania.

Tyle [emoji846]
Super wieści! Gratulacje :)
Głupie pytanko... czy wasi lekarze pozwalają teraz przyjść na wizytę z partnerem? Wiem, że u mnie nie ma szans... troszkę szkoda
 
No cóż...mam wynik bety. Niestety 2.3 co oznacza brak ciąży.....
Sprobuje jeszczew tym tygodniu dostac sie do ginekologa bo jednak 7 dniowe opoznienie to dlugo jak na moj organizm....
Za Was wszystkie dziewczyny trzymam mocno kciuki! Zdrowka Wam życze i pociechy z dzidziusiów!
A przede wszystkim jak najmniej zmartwien!
Nie przejmuj się i nie martw na zapas. Ja w poprzednim miesiącu miałam 13 dni spóźnienia co w moim przypadku zdarzyło się to pierwszy raz, testy oczywiście były negatywne, w głowie milion myśli. Zapisałam się do gina w piątek na wtorek na 19, od jakiejś 13 złapały mnie bóle jak na okres. Przyszedł następnego dnia. Moja pani ginekolog zleciła jakieś podstawowe badania ale ogólnie kazała nie martwić się nigdy na zapas spozniajacym okresem, oczywiście jeśli to nie zdarza się często. Też miałam w głowie już miliona problemów/chorób a wszystko wyszło ok :)
 
reklama
Mi też wychodził! Termin z aplikacji pokrywa się z tym co powiedział lekarz [emoji2] musiałyśmy mieć tak samo ostatnio miesiączkę [emoji2]
ja miałam ostatnia 30 października :)
Super wieści! Gratulacje :)
Głupie pytanko... czy wasi lekarze pozwalają teraz przyjść na wizytę z partnerem? Wiem, że u mnie nie ma szans... troszkę szkoda
ja idę z mężem, ale ja mieszkam poza Polska
 
Do góry