reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Próbowałam się dostać na forum od godziny 10 żeby poczytać co u Was ale totalnie nie ladowala mi się aplikacja, czy Wy też macie jakieś problemy z forum?
Jak się czujesz ,mam nadzieję że już trochę lepiej ?[emoji11]
Dzieki Kochana ze pytasz! [emoji177] ogolnie czuje się slabo bola mnie stawy, na szczęście goraczka od nocy juz się nie pojawiła i mam nadzieję ze tak zostanie. Jak poczuje się lepiej to chyba pójdę w tym tygodniu na wizytę albo przynajmniej na bete bo jestem cala w nerwach, naczytalam się jak zawsze dr Google i same czarne scenariusze od razu weszły do głowy. W ogóle wczoraj mikolaj sprawil nam szczeniaka labradorka, ma 7 tygodni. Córka jest zachwycona, ja tak samo. Wprawdzie mamy już 2 psy [emoji85] ale na szczęście nie było problemu z akceptacją.
 
reklama
Dziewczyny mam kolejne głupie pytanie: czy trzymanie laptopa na ciążowym brzuszku szkodzi? Dzisiaj jedynie w grę wchodzi u mnie praca na leżąco, bo mam takie nudności a nie mam żadnej podstawki..
 
Dziewczyny mam kolejne głupie pytanie: czy trzymanie laptopa na ciążowym brzuszku szkodzi? Dzisiaj jedynie w grę wchodzi u mnie praca na leżąco, bo mam takie nudności a nie mam żadnej podstawki..
Nie powinien mieć wpływu ale jak się boisz to może poloz się na boku i daj laptopa obok? Nie wiem czy tak będzie Ci wygodnie, ewentualnie na kolanach
 
Dziewczyny mam kolejne głupie pytanie: czy trzymanie laptopa na ciążowym brzuszku szkodzi? Dzisiaj jedynie w grę wchodzi u mnie praca na leżąco, bo mam takie nudności a nie mam żadnej podstawki..
Myślę, że nie zaszkodzi, tylko rób sobie przerwy zarówno żeby się poruszać, jak i odstawić laptopa
 
Dziewczyny które mają już dzieci pytanie do was ;) jak rosną wasze brzuszki ? W pierwszej ciąży cokolwiek widać było dopiero ok 6 miesiąca u mnie.A teraz mam wrażenie że już jest bardziej zaokraglony 🙈
 
Dziewczyny które mają już dzieci pytanie do was ;) jak rosną wasze brzuszki ? W pierwszej ciąży cokolwiek widać było dopiero ok 6 miesiąca u mnie.A teraz mam wrażenie że już jest bardziej zaokraglony [emoji85]
U mnie w pierwszej ciazy tez było widać dopiero kolo 6 miesiąca, na razie nie widzę nic, może wieczorem jest trochę okrąglejszy, ale ja na chwile obecna schudłam zamiast przybrać na wadze i może też dlatego. U mojej znajomej natomiast przy 2 dziecku to juz bylo bardzo widać że jest w ciąży kolo 9 tygodnia. Tak więc to chyba kwestia indywidualna, aczkolwiek słyszałam że w drugiej ciąży brzuszek rosnie szybciej ze względu na to ze mięśnie juz sa trochę rozciągnięte
 
Witam się popołudniowo 😁 po weekendzie ledwie nadrobiłam Wasze wpisy. Mialam w piątek mega stresująca sytuację w pracy. Konsultowałam rozwiązanie problemu z szefem i On zauważył że jakoś inaczej niż zwykle reaguje. Zwykle jestem opanowana, a tu złość, purpura na twarzy i gromy w oczach. Mamy bardzo partnerskie relacje więc powiedziałam o swoim stanie i wtedy zrozumial skąd te nerwy na granicy łez. I wiecie co? Dostałam słowa otuchy i wsparcia, zrobiło mi się jakoś lepiej.
Za to fizycznie ciut jakby gorzej. Apetyt straciłam na maksa, a do tego zamiast porannych mdłości mam popołudniowe bleee. A najbardziej zaczyna mi dokuczać gęba pełna śliny 😤
 
Mój lekarz już na pierwszej wizycie w 5tc zapytał czy potrzebuje l4 z tym, ze chodzę prywatnie :) zreszta teraz na każdej teleporadzie dadzą Ci zwolnienie na cokolwiek chcesz, nawet jak nie chcesz od razu na ciąże :)
No mam nadzieje ze u mnie tez tak będzie :) , za tydzień mam mieć usg i mam nadzieje, ze tez zaproponuje :) to już będę wiedzieć na czym stoję :)
 
reklama
Cześć dziewczyny, mam taki problem, iż jestem 6 tygodniu + 1 dzień lecz owulacje miałam późno 19 dnia cyklu z czego wynika że ciaza jest młodsza o niecaly tydzień. 2 grudnia dostałam różowego delikatnego plamienia w ten sam dzień miałam wizytę u lekarza, potwierdził pecherzyk ciazowy bardzo malutki że bardzo wczesna ciaza w sumie nic konkretnego mi nie powiedział skąd mogło się wziąć plamienie, przepisał luteine dopochwowo 2x2. Kolejna wizyta 23 grudnia. Ogólnie czuje się dobrze, brzuch mnie nie boli jedynie te plamienia, które mam do dziś takie delikatne rozowe, ale zazwyczaj mocno brazowe. Jak myślicie co może być przyczyną plamienia, bardzo się boję.
 
Ostatnia edycja:
Do góry