reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
Dziewczyny mieszkające za granicą (UK) wiem że tam ciążę midwife prowadzą i do 12 tc ciąża dla nich "nie istnieje". Ale co z prywatnym USG? I badaniami krwi? Private scan wiem że robią, ale jakby która chciała badania krwi nie na NHS?
 
Ja nie robię postanowień, bo kto wie, jak to będzie. Z pewnościa chcę się dobrze odżywiać, ruszać się w miarę możliwości i jak najwięcej czytać na temat pielęgnacji i wychowania dzieci oraz dbać o małżeństwo, bo to nasze ostatnie “samotne” chwile :) Dziewczyny, a macie mdłości, wymiotujecie? Bo ja nic a nic.
U mnie podobnie , zero mdłości :) trzeba się z tego cieszysz 🤪
 
reklama
Hej! Dziewczyny nieśmiało i ja się tu pojawiam :) wczoraj miałam dostać okres, ale ostatnio mi się spóźniał więc nie brałam tego od razu pod uwagę, ale jakoś mnie tknęło i zrobiłam rano test po przebudzeniu, dwie konkretne kreski praktycznie od razu 🥰 ale wiadomo trochę niepewności miałam i zdziwiłam się że tak od razu się pokazała ta druga krecha. Zrobiłam drugi test po południu, stwierdziłam że jak jestem w ciąży to pokaże i z takiego popołudniowego moczu i znowu dwie kreski 🥰 bardzo się cieszę jednocześnie gdzieś tam podświadomie boję się rozczarować, wizyta u gina zaklepana na 18.12, w międzyczasie pójdę na betę. termin z apki mam na 12 sierpnia, a teraz już tylko czekam aż mąż wróci z pracy żeby mu powiedzieć 🤭
IMG_20201205_134345690.jpg
 
Do góry