reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Pytanie do dziewczyn które mają już dzieci, czy podnosicie/nosicie swoje dzieci na rękach? Ja niestety nie jestem czasem w stanie córce wytłumaczyć ze nie mogę jej wziąć i później pojawiają się obawy czy wszystko będzie ok
Czytałam, że noszenie dziecka nie szkodzi, tylko nie pamiętam, do ilu lat.
 
reklama
Czytałam, że noszenie dziecka nie szkodzi, tylko nie pamiętam, do ilu lat.
Może lekkiego dziecka nie , ale 16 kilogramowy klocek daje popalić. Zresztą podręczniki jedno a praktyka to drugie 🤣 najpierw ból pleców i ciąża A potem kilka lat noszenia na rękach bo choroba, kolka, ząbkowanie, zle sny i spanie na jednym łóżku gdzie dziecko zajmuje 90%powierzchni a rodzice pozostałe 10%... 😊My z mężem mamy juz kręgosłup w kształcie litery Ą 😅miejmy nadzieję że przy kolejnym dziecku wróci do pierwotnego 🤪
 
Mam już 2 dzieci wieku 5 lat (bliźniaki,parka). W lipcu poroniłam w 8 tygodniu ciąży przez krwiaka. Przeszłam dwa razy czyszczenie. 7 listopada pojawiła się pierwsza miesiączka no i udało się 😀
Ja też mam już 2 dzieci. I TEŻ Jedno poronienie dokładnie 2 lata temu.
W 7 tyg. Również nie mam żadnych mdłości póki co.
 
Hej 🙂
Witam się i ja . Kilka dni temu pozytywny test ciążowy po dwóch dniach mocniejsza kreska. Wychodzi na to że dzisiaj mam 5t6d
Termin wychodzi mi ma 9.08. i.cos czuje że będzie dziewczynka 😊 Ogólnie czuję się dobrze choć od trzech dni trochę mnie muli szczególnie jak się kładę spać.
Ma termin wychodzi na 8. 09 😀
 
Ja właśnie dzisiaj mam lekkie mdłości i strasznie nerwowa jestem... Zjadłam lekkie śniadanie i mi trochę lepiej się zrobilo Ale po godz znowu czuje aż trudno przełknąć sline. A co do noszenia dzieci no jak nie robi się tego cały czas to chyba można, ja swoją prawie 4 latke czasem wezmę na ręce Ale może raz na dwa dni. Ogólnie po wysiłku w ciągu dnia to wieczorem czuje brzuch i nie wiem jak leżeć żeby czuć się komfortowo
 
Dziewczyny a ja dzisiaj czuje się tragicznie... cała noc nie spalam, boli mnie głowa i wszystkie stawy :( boje się żeby to nie było coś poważniejszego i żeby nic się nie stało brzuszkowi:(
 
reklama
Do góry