reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

A ja dziś kończę 5 tydzień, wizytę u ginka mam 17.12 z nadzieją że usłyszymy serduszko 😍
Internetów nie czytam, jedynie pogaduchy z Wami.
Mialam dziś w robocie nerwa, żołądek mi się zacisnął na supełek, tak już mam 🤷 wróciłam do domu i jak stałam tak padłam, przespałam całe popołudnie 😴
Zauważyłam też że apetyt mi spada... A u Was jak z podjadaniem?
 
reklama
A ja dziś kończę 5 tydzień, wizytę u ginka mam 17.12 z nadzieją że usłyszymy serduszko 😍
Internetów nie czytam, jedynie pogaduchy z Wami.
Mialam dziś w robocie nerwa, żołądek mi się zacisnął na supełek, tak już mam 🤷 wróciłam do domu i jak stałam tak padłam, przespałam całe popołudnie 😴
Zauważyłam też że apetyt mi spada... A u Was jak z podjadaniem?
Ja dopiero wróciłam z pracy :p ziewalam całe 8 godz. A z podjadaniem to powiem, że nie mam i apetyt też mi jakoś nie dopisuje o dziwo może się jeszcze rozkreci, bo na ten moment jem dwa do trzech posiłków dziennie i nie ma bata nie ścianę więcej nic... Jak czuje, że jestem głodna to jem :)
 
Witam ;)
Jestem Kasia mieszkam w UK.
5 tydzien się kłania ;)
Jestem ogromnie szczęśliwa i okropnie przerażona (mama 2 aniołków ) a lekarze nie chcą nic pomóc. Rozmowa telefoniczna z położna dopiero 28 grudnia więc mam tylko dwie kreski jako potwierdzenie (oraz wieczne niewyspanie, częste wizyty w toalecie i uczucie balona w brzuchu ;) ).
 
Witam ;)
Jestem Kasia mieszkam w UK.
5 tydzien się kłania ;)
Jestem ogromnie szczęśliwa i okropnie przerażona (mama 2 aniołków ) a lekarze nie chcą nic pomóc. Rozmowa telefoniczna z położna dopiero 28 grudnia więc mam tylko dwie kreski jako potwierdzenie (oraz wieczne niewyspanie, częste wizyty w toalecie i uczucie balona w brzuchu ;) ).
Ja sie zaczynam denerwowac bo tez 5 tydzień a nic nie czuje 😔 w pierwszej ciąży bylo calkiem inaczej,pozniej kolejną ciążę poronilam i wygladala podobnie do tej zero objawów 😩
 
Witamy w gronie sierpnioweczek:) laski, tylko spokojnie, chociaż wiem ze łatwo mówić i sama nie raz się denerwuje, ale nerwy nic nie zmienia. Każda ciaza jest inna i brak objawow jest tak samo normalny jak ich wystepowanie. W poprzedniej ciazy nie miałam żadnych i urodziłam zdrowa córkę, w tej tez nic typowego się nie dzieje. Spokojnie, ktoras z nas napisala, ze musi być dobrze! :)
 
Mi też wszystkie objawy przeszły jedynie w nocy budzę się po kilka razy i nie potrafię zasnąć :/ też tak macie ?
Ja ogólnie nie mogę spać i boli mnie trochę brzuch albo plecy, poza tym nic mi się nie dzieje, nawet juz taka zmęczona nie jestem. Aa no i strasznie chce mi się pic, 3 litry to tak spokojnie wchodzi, gdzie przedtem ciężko mi się było zmusić do jednej szklanki wody
 
Ja ogólnie nie mogę spać i boli mnie trochę brzuch albo plecy, poza tym nic mi się nie dzieje, nawet juz taka zmęczona nie jestem. Aa no i strasznie chce mi się pic, 3 litry to tak spokojnie wchodzi, gdzie przedtem ciężko mi się było zmusić do jednej szklanki wody
Ja popołudniami chodze nie przytomna. Apetyt mniejszy, nie ciągnie mnie do słodyczy tak jak zawsze. Dużo więcej pije i o 5:30 ostatnio budzę się wyspana. No i piersi... Wyjątkowo są tkliwe i bolace. Tego nigdy nie miałam. Czasem mnie brzuszek ciągnie i te kłocie jajnika ale przeszło. To by było na tyle z objawów [emoji846]
 
reklama
Ja popołudniami chodze nie przytomna. Apetyt mniejszy, nie ciągnie mnie do słodyczy tak jak zawsze. Dużo więcej pije i o 5:30 ostatnio budzę się wyspana. No i piersi... Wyjątkowo są tkliwe i bolace. Tego nigdy nie miałam. Czasem mnie brzuszek ciągnie i te kłocie jajnika ale przeszło. To by było na tyle z objawów [emoji846]
U mnie bardzo podobnie, tylko dziś fatalnie spałam :/ wczoraj jeszcze zauważyłam coś śmiesznego: włoski pod pępkiem mam nieco ciemniejsze i jest ich więcej. I jak jestem głodna, to jestem bardzo głodna 😅
 
Do góry