reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

A ja nie lubię tej całej mamy ginekolog... a taki segregator to sobie kupię w papierniczym i sama zorganizuję, nie będę nikomu nabijać kabzy ;)
Ja mam obojętny stosunek do niej, , ale akurat ten segregator jest dla mnie strzałem w dziesiątkę i wole wydać sześć dyszek i mieć wszystko w ladzie niz bawić się w składanie tego wszystkiego sama. :D
 
reklama
I z jakiego roku, bo niestety stare publikacje mogą być już bardzo nieaktualne
Tytuł to „W oczekiwaniu na dziecko” autor Heidi Murkoff. Ja mam wydanie ósme z roku 2018, książka jest zgodna z aktualnymi informacjami. Bardzo polecam. Ja też szukając informacji, szukam publikacji po angielsku, tak najszybciej można znaleźć aktualne informacje.
 
Nie wiem czy ktoras z Was się w ogóle tym interesowała, ale zmieniły się w tym roku tez zalecenia co do suplementacji żelaza u kobiet w ciazy, mianowicie PTGiP nie zaleca stosowania żelaza u kobiet u których nie ma problemów z niedokrwistoscia, ale koncerny farmaceutyczne chyba nadal puszczają suplementy z żelazem w składzie, lub po prostu na półkach nadal leza poprzednie serie tych supli. Ogolnie kupilam sobie pregne ze względu na dwie formy kwasu foliowego, ale właśnie ogarnęłam ze żelazo tez tam jest :/
 
Dostałam segregator mg przy poprzedniej ciąży. I tak skończyłam na swojej teczce pomimo wizyt co 4 tyg później co 2 tyg.ktg co dziennie i kilku wizyt w szpitalu. Osobiście mnie nie urzekł sam segregator, poreczniej mi było z mniejszą teczka chodzić, a dziewczyny na poczekalni widziałam miały i mg, ale też i swoje segregatory mniejsze też nosiły. ale jej wpisy na blogu sobie przejrzałam wtedy. Ogólnie 60 dych nie majątek
 
Dostałam segregator mg przy poprzedniej ciąży. I tak skończyłam na swojej teczce pomimo wizyt co 4 tyg później co 2 tyg.ktg co dziennie i kilku wizyt w szpitalu. Osobiście mnie nie urzekł sam segregator, poreczniej mi było z mniejszą teczka chodzić, a dziewczyny na poczekalni widziałam miały i mg, ale też i swoje segregatory mniejsze też nosiły. ale jej wpisy na blogu sobie przejrzałam wtedy. Ogólnie 60 dych nie majątek
Nie wiem dlaczego skrot mg zawsze kojarzy mi się z Magdą Gessler [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
 
Ja tez zamówiłam sobie ten segregator 😊
Dziewczyny, ja wczoraj byłam na usg. Jest pęcherzyk, dobrze zagnieżdżony ale narazie za wczesna ciąża żeby coś więcej widać 🤍 15.12 kolejne usg i już wtedy będzie słychać serduszko 😍😍
Super, ja tez mam 15.12 wizytę :) , który tydzień u Ciebie jest teraz?
 
reklama
Do góry