reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Ja w poprzedniej ciąży przytyłam prawie 35 kg 🙈Ale przyznam jadłam bez opamiętania ,to był taki czas dla mnie 🤣 w tej postaram się mieć inne podejście i nie jeść tyle.Zobaczymy czy wyjdzie 😅Macie dziewczyny jakieś postanowienia ?;)
 
reklama
Ja nie robię postanowień, bo kto wie, jak to będzie. Z pewnościa chcę się dobrze odżywiać, ruszać się w miarę możliwości i jak najwięcej czytać na temat pielęgnacji i wychowania dzieci oraz dbać o małżeństwo, bo to nasze ostatnie “samotne” chwile :) Dziewczyny, a macie mdłości, wymiotujecie? Bo ja nic a nic.
 
Ja w poprzedniej ciąży przytyłam prawie 35 kg [emoji85]Ale przyznam jadłam bez opamiętania ,to był taki czas dla mnie [emoji1787] w tej postaram się mieć inne podejście i nie jeść tyle.Zobaczymy czy wyjdzie [emoji28]Macie dziewczyny jakieś postanowienia ?;)
Dokladnie takie samo jak Ty! W poprzedniej ciazy 30kg, jadlam wszystko na co mialam ochotę, w ilościach na jakie tez mialam ochote:D tym razem górna granica to 15kg, na razie przez trochę zmniejszony apetyt i to ze odrzuciło mnie mocno od słodyczy poszło 2kg w dół. Z tym nie jedzeniem słodkiego lub jego jedzeniem w granicach rozsądku mam zamiar wytrzymać do końca ciąży, w domu jest schowana tylko gorzka czekolada [emoji85] poza tym chcialabym znaleźć więcej czasu i checi na spacery, tu może być ciężko
 
Ja myślę że 15 kilo to tak dla mnie też max. Jestem niska. Więc będę bardzo okrągła. Póki co jem zdrowo, staram się dużo ryb (dziś na obiad serwuje łososia z ryżem [emoji2]) Ze słodyczami muszę uważać cały czas.. Bo ja bardzo lubię sobie pozwolić. Kiedyś bardzo przytyłam i musiałam naprawdę dużo siły włożyć żeby to zrzucić. A mdłości to na chwilę obecną nie wiem co znaczą [emoji2]

Ale czy my jeszcze nie jesteśmy w zbyt wczesnej fazie ciąży żeby je mieć?
 
Ja podczas spacerów słucham muzyki albo podcastów, co bardzo polecam. Pomyśl sobie tak: Ty możesz wyjść z domu, a inni zmagaja się z lockdownem i nie moga nawet iść na spacer
 
U mnie bardzo podobnie, tylko dziś fatalnie spałam :/ wczoraj jeszcze zauważyłam coś śmiesznego: włoski pod pępkiem mam nieco ciemniejsze i jest ich więcej. I jak jestem głodna, to jestem bardzo głodna 😅
Z głodem u mnie to samo- po 2h od jedzenia jest napad wilczego głodu. Probuje jeść wtedy owoce jakieś ale i tak najlepiej wchodzi czekolada :p a wspolzyjecie normalnie? My tak i wczoraj wpadłam w schize za na pewno zajdę w ciąże drugi raz :D
 
Ja podczas spacerów słucham muzyki albo podcastów, co bardzo polecam. Pomyśl sobie tak: Ty możesz wyjść z domu, a inni zmagaja się z lockdownem i nie moga nawet iść na spacer
Strasznie chciałabym mieć chwile takiego chillku, ale u mnie zazwyczaj spacer ma miejsce z młodą, a to jest juz droga przez mękę bo ona albo chce na wózku albo sama albo siada na środku chodnika i odpoczywa [emoji57] sa dni kiedy nie wychylam nosa sprzed komputera, siadam rano kończę wieczorem. Ale trzeba będzie się zmobilizować i przynajmniej 3-4 razy w tygodniu ogarnąć trochę ruchu
 
reklama
Do góry