reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
Ale powiedziałaś że masz pozytywny i jesteś w ciąży i chcesz potwierdzić? Bo oni wtedy muszą Cię szybciej przyjąć i nawet na NFZ musi się znaleźć szybszy termin 😂
Ja też dziś rozmawiałam z panią w rejestracji i powiedziała mi, że muszą zapewnić pacjentce szybsza wizytę tylko wtedy, gdy ma zaświadczenie od lekarza o ciąży lub założona kartę ciąży. W innym przypadku termin na koniec stycznia. Pani mówiła, że każda kobieta aby dostać się do gina mogłaby powiedzieć że jest w ciąży. Na moje pytanie skąd mam wziąć potwierdzenie skoro nie mogę dostać się do lekarza, pani odpowiedziała, że prywatnie. O tym żeby dostać się do przychodni przyszpitalnej można tylko pomarzyć. Jak zawsze nasza służba zdrowia jest niezawodna 😕
 
Ja też dziś rozmawiałam z panią w rejestracji i powiedziała mi, że muszą zapewnić pacjentce szybsza wizytę tylko wtedy, gdy ma zaświadczenie od lekarza o ciąży lub założona kartę ciąży. W innym przypadku termin na koniec stycznia. Pani mówiła, że każda kobieta aby dostać się do gina mogłaby powiedzieć że jest w ciąży. Na moje pytanie skąd mam wziąć potwierdzenie skoro nie mogę dostać się do lekarza, pani odpowiedziała, że prywatnie. O tym żeby dostać się do przychodni przyszpitalnej można tylko pomarzyć. Jak zawsze nasza służba zdrowia jest niezawodna 😕
O matko :( co za parodia. Wygląda na to, że trzeba się po prostu zapisać na NFZ na jakiś miesiąc i koniecznie zajść/być już wtedy w ciąży. No przecież to takie proste!
 
O matko :( co za parodia. Wygląda na to, że trzeba się po prostu zapisać na NFZ na jakiś miesiąc i koniecznie zajść/być już wtedy w ciąży. No przecież to takie proste!
No dokładnie! Zastanawiam się czy nie zapisać się nawet tak po prostu do tej lekarki koło szpitala, żeby w razie czego mnie znała :D na pewno nie będzie to mój pierwszy lekarz, bo na koniec stycznia to ja będę koło 15tc.
 
Mam wyniki! Moja pierwsza
Beta 1449 U/l
Oczywiście jest to inna jednostka niż wszędzie w internetach (😂) ale wg zalaczonej 'legendy' wynik jest w przedziale na 5 tydzień.
Czy któraś z Was może się wypowiedzieć dla porównania jak Wy macie? Macie U/l czy miU/ml czy jakoś jeszcze inaczej.
Co myślicie, powtórzyć w czwartek czy lepiej w piatek?
 
Mam wyniki! Moja pierwsza
Beta 1449 U/l
Oczywiście jest to inna jednostka niż wszędzie w internetach ([emoji23]) ale wg zalaczonej 'legendy' wynik jest w przedziale na 5 tydzień.
Czy któraś z Was może się wypowiedzieć dla porównania jak Wy macie? Macie U/l czy miU/ml czy jakoś jeszcze inaczej.
Co myślicie, powtórzyć w czwartek czy lepiej w piatek?
Po przekonwertowaniu to wychodzi chyba tyle samo co miu/ml o ile dobrze pamiętam ale jeżeli się mylę to niech ktoś wyprowadzi mnie z błędu. Ja dziewczyny chyba na chwile się wyłączam, mam jakieś mieszanie uczucia co do obecnego stanu :(
 
Ma
Mam wyniki! Moja pierwsza
Beta 1449 U/l
Oczywiście jest to inna jednostka niż wszędzie w internetach (😂) ale wg zalaczonej 'legendy' wynik jest w przedziale na 5 tydzień.
Czy któraś z Was może się wypowiedzieć dla porównania jak Wy macie? Macie U/l czy miU/ml czy jakoś jeszcze inaczej.
Co myślicie, powtórzyć w czwartek czy lepiej w piatek?

To chyba coś podobnego do mnie bo ja ostatni raz odebrałam wynik w podobnych jednostkach 😃 mianowicie IU/L.
Ja bym poszła na kolejne sprawdzenie w czwartek. Czyli po 2 dniach 🙂
 
reklama
Do góry