reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Co do bety dziewczyny, myslicie, że może być za wcześnie, jeśli poszłabym w 25, może w 26 dc ją zrobić? Jeśli o tym razem by się nie udało, to okres miałabym dostać za tydzień 🤔
 
reklama
Co do bety dziewczyny, myslicie, że może być za wcześnie, jeśli poszłabym w 25, może w 26 dc ją zrobić? Jeśli o tym razem by się nie udało, to okres miałabym dostać za tydzień 🤔
To zależy ile dni trwa twój cykl 🙂 bo ja można powiedzieć ze cykle miałam jak w zegarku co 28 dni. I u mnie właśnie 1 badanie beta było chyba w 26 dc i miałam wynik już.

Najlepiej zrób test ciążowy i jeśli będzie coś widzieć to wtedy biegnij na bete 🙂
 
Hej. Ja zdecydowanie poszłam za szybko do gina. W sumie zobaczyła jakiś pęcherzyk 2 mm i to nie jeden a dwa! Powiedziala jeszcze żebym przyszła do niej za dwa tygodnie więc 15 grudnia dowiem się czegoś więcej 🥰
Czyżbyśmy miały tutaj potencjalną mamę bliźniaków?! 🥰

Ja chciałam już iść tydzień temu do ginekologa ale na szczęście nie było terminu boki wtedy już w ogóle nic by u mnie nie było widać 😃 człowiek w gorącej wodzie kapany! 😃
 
To zależy ile dni trwa twój cykl 🙂 bo ja można powiedzieć ze cykle miałam jak w zegarku co 28 dni. I u mnie właśnie 1 badanie beta było chyba w 26 dc i miałam wynik już.

Najlepiej zrób test ciążowy i jeśli będzie coś widzieć to wtedy biegnij na bete 🙂
U mnie niestety przez różne stresy teraz, to miałam różnie, ale powiedzmy, że średnio wychodziło co 28-29 dni. Co miesiąc sobie powtarzam, że co będzie, to będzie, a przychodzi termin okresu i wariuje 🤷🏻‍♀️😁
 
U mnie niestety przez różne stresy teraz, to miałam różnie, ale powiedzmy, że średnio wychodziło co 28-29 dni. Co miesiąc sobie powtarzam, że co będzie, to będzie, a przychodzi termin okresu i wariuje 🤷🏻‍♀️😁
Wiem, u mnie było dokładnie tak samo... Niby wiem że to nie takie łatwe i do roku starań jest wszystko ok i zdrowo ale jak przychodził okres to jakiś zawód był. Rób rano test! 😃
 
Wiem, u mnie było dokładnie tak samo... Niby wiem że to nie takie łatwe i do roku starań jest wszystko ok i zdrowo ale jak przychodził okres to jakiś zawód był. Rób rano test! 😃
6 dni przed, hmm. Trochę się jeszcze obawiam w sumie, nie wiem, czy nie poczekam do piątku chociaż 😁 tym bardziej, że niestety, czuje bóle typowo jak na okres 😒 no, ale przy pierwszej ciąży też tak miałam, więc nadzieja jest..
 
Mam wyniki! Moja pierwsza
Beta 1449 U/l
Oczywiście jest to inna jednostka niż wszędzie w internetach (😂) ale wg zalaczonej 'legendy' wynik jest w przedziale na 5 tydzień.
Czy któraś z Was może się wypowiedzieć dla porównania jak Wy macie? Macie U/l czy miU/ml czy jakoś jeszcze inaczej.
Co myślicie, powtórzyć w czwartek czy lepiej w piatek?
To dokładnie te same jednostki :) w którym dniu po ostatniej @ robiłaś betę?
 
6 dni przed, hmm. Trochę się jeszcze obawiam w sumie, nie wiem, czy nie poczekam do piątku chociaż 😁 tym bardziej, że niestety, czuje bóle typowo jak na okres 😒 no, ale przy pierwszej ciąży też tak miałam, więc nadzieja jest..
Może być trochę za wcześnie. Poczekaj do piątku chociaż wiem jak łatwo się mówi o cierpliwości 😉
 
reklama
Do góry