reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Witajcie :)
Ja co prawda jestem dopiero przed testowaniem, tak naprawdę nie wiem jeszcze, czy tym razem się udało, ale wiecie...fajnie mieć wsparcie. Mam już córkę 2.5 letnią, ta ciąża byłaby wymarzoną, mimo wszystko. Mam nadzieję, że nie będzie to dla Was problemem, jak się nie uda, to się wypiszę. Jeśli by się udało, to termin przypadałby na 16/08. Wpierwszej ciąży za późno dołączyłam do forum i trochę żałowałam
 
reklama
Witam się z Wami we wtorek. Ktoras z Was pisala ostatnio ze odczuwa takie ciągnięcie w pachwinie - dzisiaj coś takiego pojawiło się u mnie od samego rana. Trochę jakby bol od jajnika przechodził do pachwiny, w dodatku bola mnie plecy. :( mam nadzieje ze wszystko jest ok...
 
Witam się z Wami we wtorek. Ktoras z Was pisala ostatnio ze odczuwa takie ciągnięcie w pachwinie - dzisiaj coś takiego pojawiło się u mnie od samego rana. Trochę jakby bol od jajnika przechodził do pachwiny, w dodatku bola mnie plecy. :( mam nadzieje ze wszystko jest ok...
Miałam identycznie poprzednią ciążę, praktycznie całą ciążę przechodzilam z bólem, ciągnieciem. Mój lekarz prowadzący za każdym razem, jak badał mówił, że to rozciąganie macicy, że u mnie to było normalne. Ale oczywiście każdy organizm jest inny, najlepiej z lekarzem skonsultować :)
 
Miałam identycznie poprzednią ciążę, praktycznie całą ciążę przechodzilam z bólem, ciągnieciem. Mój lekarz prowadzący za każdym razem, jak badał mówił, że to rozciąganie macicy, że u mnie to było normalne. Ale oczywiście każdy organizm jest inny, najlepiej z lekarzem skonsultować :)
Ale wiadomo, za każdym razem był strach i niepewność, czy jest ok wszystko. Będzie dobrze :)
 
Ja też od wczoraj czuję takie ciągnięcie. Dziś rano już dużo mniej boli. Z dwojga złego wolę ten ból niż mdłości. Ja już powoli w stresie- jutro wieczorem mam pierwszą wizytę.
 
U mnie wlasnie doszły mdlosci... zjadłam śniadanie i czuje się okropnie na szczęście na razie nie wymiotuje... za godzinę mam zaliczenie na studiach. Znacie jakieś sposoby żeby złagodzić to uczucie?
 
Ja też od wczoraj czuję takie ciągnięcie. Dziś rano już dużo mniej boli. Z dwojga złego wolę ten ból niż mdłości. Ja już powoli w stresie- jutro wieczorem mam pierwszą wizytę.
Hej hej dziewczyny :) Ja dopiero wstałam, ponieważ od tej ciąży mogłabym przesypiac całe dnie... Ja też jutro mam pierwszą wizytę na 16:30 Ale się nie stresuje , podchodzę do tego wszystkie na pełnym luzie Ale to chyba dlatego, że nadal nie dowierzam, że się udało i jestem w ciąży
 
reklama
Do góry