reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
Dziewczyny jak z waszym nastrojem ? Ja coraz rzadziej panuje nad nerwami 😑syn potrafi mnie w 5 min wyprowadzic z równowagi, naleśniki które nie wychodzą czy Pani w sklepie. Zaczynam sobie z tym nie radzić:/
 
Dziewczyny jak z waszym nastrojem ? Ja coraz rzadziej panuje nad nerwami [emoji58]syn potrafi mnie w 5 min wyprowadzic z równowagi, naleśniki które nie wychodzą czy Pani w sklepie. Zaczynam sobie z tym nie radzić:/
niestety ma to samo... najbardziej szkoda mi dziecka, bo ma milion pomysłów na minutę a ja jak zaczynam nie nadążać to od razu się wkurzam :(
 
niestety ma to samo... najbardziej szkoda mi dziecka, bo ma milion pomysłów na minutę a ja jak zaczynam nie nadążać to od razu się wkurzam :(
Ja dziś też gorzej, ale nie wiem czy to tylko przez ciążę, po prostu gorszy dzień, do tego pobolewa mnie podbrzusze. Wiem że to normalne bo dużo zmian zachodzi, nie jest to mocny ból ale powoduje u mnie strach... Za dużo naczytałam się na tym forum (w innych tematach) historii.
 
Mam to samo... Właśnie niedawno dzwoniłam drugi raz do męża żeby to przeprosić xD emocje ponoszą A on najbardziej obrywa
 
Hej dziewczyny! Będę mamą 4 raz, szukałam inspiracji o jakich nowościach z cyklu jak przetrwać mdłości:) Trafiłam na to forum i postanowiłam napisac, bo przy poprzednich ciążach jakos nie miałam okazji. Jestem w6 tyg ciąży, OM 27.10. Od tygodnia mam straszne mdłości od 11 do późnych godzin nocnych, a młodszą córeczkę karmię piersią i zastanawiam się czy jesli nie moge jeść to organizm zadba o malucha i o starszaka? Tak głośno myślę;) Pozdrowienia!
 
reklama
Witam wszystkie przyszłe Mamusie [emoji4] pozwolę sobie dołączyć do Waszego zacnego grona. Po ponad roku starań w końcu się udało wyczekane 2 kreski. Jestem po 1 wizycie u lekarza, czekam na kolejną, kiedy już usłyszę bicie serduszkami [emoji3059] jestem teraz w 6 tygodniu i zaczynają się lekkie nudności. Pozdrawiam [emoji4]
 
Do góry