reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Dziewczyny macie jakieś nowe dolegliwości? Czy są tu jeszcze dziewczyny 'bezobjawowe'? Bo u mnie nadal w sumie tak jakoś spokojnie

Jutro rano jak uda mi się wstać wcześniej to podjadę na bete żeby sprawdzić jak się ma sytuacja po mojej gorączkowej historii i umawiam się do ginekologa bo juz chyba czas najwyższy
Nowych dolegliwiści brak, jestem zmęczona i bola mnie piersi, już urosły. Dziś mi się zrobiło niedobrze od papierosów :/ ale szybko przeszło. Oczywiście ja nie palę :)
 
reklama
Hej,
U mnie nadal spokojnie. Kłucie w brzuchu ustało, czuje sie w porządku, zero nudności, nadal bezobjawowo. Mam zdecydowanie lepsze spanie niż na początku. Rano wręcz nie chce mi się wychodzić z łóżka - jest tak przyjemnie. Mam wrażenie że jakoś spuchłam, jakby woda się zatrzymała mimo że waga pokazuje 0,7 kg mniej 😂
Nie mogę się doczekać 14.12 i wizyty u gin. Badania podstawowe + glukoza + wr + grupa krwi sobie zrobiłam więc już z nimi do niego pójdę - wszystko mam w normie.
Mam nadzieję że na USG już coś będzie widać. Z apk wychodzi 6t+3 ale biorę na nią poprawkę.

P. S nie dostaje żadnych powiadomień o Waszych nowych postach. Aplikacje tego forum totalnie zepsuli. Ciężko się tu teraz szybko dostać.
 
Wlasnie coś jest nie tak z apka... ja tez nie dostaje żadnych powiadomien i czasem przez nawet kilka godzin nie mogę się tu dostać [emoji57]
 
U mnie w zasadzie nowych objawów też brak. Trochę nudności rano i wieczorem, ale po zjedzeniu czegoś przechodzą. Generalnie mam okropne problemy z jelitami: nie mogę się załatwić, czuję się przez to opuchnięta jak klocek. Śpię bardzo dużo- w nocy 9-10h i przed wieczorem czasem mnie łapie drzemka ok 1h. Więc albo pracuję albo śpię na to wychodzi :D
 
Hej hej :) Ja właśnie czekam pod przedszkolem na córke i do domu odpocząć :p powiem wam, że od tego stania to mnie tak ciągnie wieczorem w brzuchu... dzisiaj czuje się dobrze, oprócz zmęczenia i trochę brzuch mnie bolał w pracy. Nie wiem wy też czujecie tak mokro ? Mam wrażenie jakbym okres dostała
 
Dziewczyny macie jakieś nowe dolegliwości? Czy są tu jeszcze dziewczyny 'bezobjawowe'? Bo u mnie nadal w sumie tak jakoś spokojnie

Jutro rano jak uda mi się wstać wcześniej to podjadę na bete żeby sprawdzić jak się ma sytuacja po mojej gorączkowej historii i umawiam się do ginekologa bo juz chyba czas najwyższy
U mnie dziś (piąty tydzień) przy śniadaniu zjadłam 1/3 porcji i nie mogłam, stracilam apetyt. Poza tym zero objawów.
 
U mnie 6t3d, napady głodu i obżarstwa a potem nudności. Drzemka 2 godzinną też nie pogardzę 😉 piersi duże i bolące i zaparcia.

Jutro drugie USG i wszystko się okaże ...
 
U mnie wzdęcia... Okropne [emoji22] wracam po pracy do domu z ogromnym bólem rozpychajacym w jelitach. A tak to bolące piersi i zmęczenie. Nudności nadal brak. I chwala za to [emoji846]

Aplikacja to koszmar, ale w moim przypadku jest i tak lepsza niż strona internetowa... I też mam czasem problem z wejściem [emoji19]
 
reklama
Dla osób mających problem z aplikacją:
Właśnie odkryłam, że w sklepie Google są dwie. I po zainstalowany obu stwierdzam, że ta: Forum Babyboom.pl zdecydowanie lepiej działa [emoji5] spróbujcie się przeinstalować. Mi pomogło.
 
Do góry