reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Nie przejmuj się i nie martw na zapas. Ja w poprzednim miesiącu miałam 13 dni spóźnienia co w moim przypadku zdarzyło się to pierwszy raz, testy oczywiście były negatywne, w głowie milion myśli. Zapisałam się do gina w piątek na wtorek na 19, od jakiejś 13 złapały mnie bóle jak na okres. Przyszedł następnego dnia. Moja pani ginekolog zleciła jakieś podstawowe badania ale ogólnie kazała nie martwić się nigdy na zapas spozniajacym okresem, oczywiście jeśli to nie zdarza się często. Też miałam w głowie już miliona problemów/chorób a wszystko wyszło ok :)
Dzieki za pocieszenie...tym bardziej ze mij gin moze dopiero 22 mnie przyjac😱
 
reklama
Super wieści! Gratulacje :)
Głupie pytanko... czy wasi lekarze pozwalają teraz przyjść na wizytę z partnerem? Wiem, że u mnie nie ma szans... troszkę szkoda
U nas można z partnerem. Lekarz stwierdził, że on się wirusa nie boi, bo już miał, no i to jego prywatna placówka. Z tym, że ja na pierwszą wizytę weszłam sama, na te ważniejsze USG w 12 tygodniu pójdę z mężem. Może na to następne gdzie liczę zobaczyć serduszko też pójdziemy razem. Jeszcze nie wiem :)
 
Dziękuję dziewczyny... beta 530, w środę było 300... wiec same wiecie jaki będzie finał... mam w środę pojawić się u lekarza.
Hej, pamiętacie moją historię? Dziś miałam się zgłosić na IP na usg i betę, aby jednoznacznie stwierdzić biochemiczną ciążę. Na usg nadal niczego nie ma a beta... 1189!!!!! Wzrost 132% w 48h a wczesniej sprawdzana ze srody na niedziele 30%.... jestem w szoku. Jest jeszcze szansa! :) mam wrócić na izbę w czwartek bo nadal ,,siedzę na bombie". Spotkałyście się wcześniej z takim przypadkiem?
 
Hej, pamiętacie moją historię? Dziś miałam się zgłosić na IP na usg i betę, aby jednoznacznie stwierdzić biochemiczną ciążę. Na usg nadal niczego nie ma a beta... 1189!!!!! Wzrost 132% w 48h a wczesniej sprawdzana ze srody na niedziele 30%.... jestem w szoku. Jest jeszcze szansa! :) mam wrócić na izbę w czwartek bo nadal ,,siedzę na bombie". Spotkałyście się wcześniej z takim przypadkiem?
Ale super informacja! Trzymam kciuki żeby wszystko się dobrze rozwiązało:)
 
Dziewczyny macie jakieś nowe dolegliwości? Czy są tu jeszcze dziewczyny 'bezobjawowe'? Bo u mnie nadal w sumie tak jakoś spokojnie

Jutro rano jak uda mi się wstać wcześniej to podjadę na bete żeby sprawdzić jak się ma sytuacja po mojej gorączkowej historii i umawiam się do ginekologa bo juz chyba czas najwyższy
 
Hej, pamiętacie moją historię? Dziś miałam się zgłosić na IP na usg i betę, aby jednoznacznie stwierdzić biochemiczną ciążę. Na usg nadal niczego nie ma a beta... 1189!!!!! Wzrost 132% w 48h a wczesniej sprawdzana ze srody na niedziele 30%.... jestem w szoku. Jest jeszcze szansa! :) mam wrócić na izbę w czwartek bo nadal ,,siedzę na bombie". Spotkałyście się wcześniej z takim przypadkiem?
W którym tygodniu teraz jesteś? 🙂 życzę powodzenia !
 
Dziewczyny macie jakieś nowe dolegliwości? Czy są tu jeszcze dziewczyny 'bezobjawowe'? Bo u mnie nadal w sumie tak jakoś spokojnie

Jutro rano jak uda mi się wstać wcześniej to podjadę na bete żeby sprawdzić jak się ma sytuacja po mojej gorączkowej historii i umawiam się do ginekologa bo juz chyba czas najwyższy
Czasem nudności czasem ból brzucha i tyle. W czwartek idę na badania zlecone przez gin a w przyszłym tygodniu na wizytę mam nadzieję że będzie już coś widać...
 
reklama
Do góry