reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
Na każda wizytę powinno się robić. Czyli wychodzi ze co miesiąc. Z tym, ze ja mam zalecenie na razie żeby robić mocz i glukozę tylko badać, bo mam wszystkie książkowe wyniki i nie ma sensu kłuć się co miesiąc :)
To chyba zależy od lekarza. Ja tez miałam książkowe, ale przynosiłam zawsze aktualne.
glukoza nie jest taka straszna. Poza tym teraz są tez takie o smaku coli albo pomarańczy :)
 
To chyba zależy od lekarza. Ja tez miałam książkowe, ale przynosiłam zawsze aktualne.
glukoza nie jest taka straszna. Poza tym teraz są tez takie o smaku coli albo pomarańczy :)
Dla mnie to badanie to koszmar, takie to słodkie, że ledwo dawałam radę.... 🙁 Mam nadzieję, że w później w ciąży jakoś to przełknę.. Pocieszam się tym, że zazwyczaj robią dwie próby i jak nadal wymiotuję się roztwór to nie każą tego pić w nieskończoność 🙈
 
Ale chyba nie będzie jakiegoś dramatu, że ja czekam na konsultacje z lekarzem do piątku?? I wtedy dowiem się co dalej robić. Bo teraz to nawet nie wiem co robić i się martwię, że te bakterie mogą źle wpływać na ciąże... 🙁
Chodzi o te bakterie w moczu itd.
Daj znać co lekarz Ci powiedział, tak dla porównania. Ja napiszę w pn po wizycie. :)
 
Dziękuję Ci bardzo za uspokojenie, bo zestresowałam się tym wynikiem potem jeszcze się naczytałam jak to może źle działać, najgorzej właśnie jak człowiek za bardzo zacznie drążyć temat na internecie... 🙈 Dobrze, że tutaj zawsze może liczyć na wsparcie ❤️❤️ Spokojnej i przespanej nocy dla każdej z Was 🤗
Takie infekcje są bardzo powszechne w ciąży. Pij dużo wody, możesz też sok z żurawiny. I jeszcze jedna sprawa: może być tak, że pobrałaś próbkę do badania w niewłaściwy sposób i stąd te bakterie. Warto poczytać, jak to się robi w prawidłowy sposób, ja też nie wiedziałam wcześniej
 
reklama
Ja właśnie odczytałam wyniki i tez mam bakterie w moczu, normy 0-135 a mój wynik 165. Nie mam objawów żadnej infekcji pęcherza.. Inne parametry idealnie w normie. W poniedziałek mam wizytę i dopiero wtedy to skonsultuję z lekarzem..
Ja w żadnych wynikach moczu nie mam pozycji Bakterie. Czyli ich nie mam czy nie zostało to przebadane? Jak sądzicie?
 
Do góry