reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
I jeszcze jedno pytanie do dziewczyn, które miały bakterie w moczu. Miałyście również podniesiony poziom leukocytów w moczu?
 
Ja w żadnych wynikach moczu nie mam pozycji Bakterie. Czyli ich nie mam czy nie zostało to przebadane? Jak sądzicie?
U mnie to się nazywało niby "ogólne badanie moczu" a mam az tyle pozycji.
Wycięty screen ale może da się coś odczytać.
 

Załączniki

  • 20210113_225038.jpg
    20210113_225038.jpg
    50,3 KB · Wyświetleń: 88
Miałam czekać do prenatalnych, ale nie wiem czy wytrzymam :p rozglądam się już za poduszką C. Z tego, co znalazłam najbardziej podobają mi się poduszki Bololo i Poofi. Poofi są jednak droższe od pozostałych na rynku i zastanawiam się, czy idzie za tym jakość. Ewentualnie polecacie jakies inne?
 
Miałam czekać do prenatalnych, ale nie wiem czy wytrzymam :p rozglądam się już za poduszką C. Z tego, co znalazłam najbardziej podobają mi się poduszki Bololo i Poofi. Poofi są jednak droższe od pozostałych na rynku i zastanawiam się, czy idzie za tym jakość. Ewentualnie polecacie jakies inne?
Zdecydowanie jakoś. Mam z dwóch firm, ale Poofi jest bezkonkurencyjna, bardziej zbita, lepszy materiał. Kupuje od nich prześcieradła, mam tez rożek. Wszystko jest bardzo porządne.
 
reklama
Do góry