reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Ja właśnie odczytałam wyniki i tez mam bakterie w moczu, normy 0-135 a mój wynik 165. Nie mam objawów żadnej infekcji pęcherza.. Inne parametry idealnie w normie. W poniedziałek mam wizytę i dopiero wtedy to skonsultuję z lekarzem..
Ja również nie miałam żadnych objawów takich jak pieczenie czy swędzenie, ból czy gorączka, ale posiew pokazał, że wymagane jest leczenie. Nie można tego zignorować.
 
reklama
Ale chyba nie będzie jakiegoś dramatu, że ja czekam na konsultacje z lekarzem do piątku?? I wtedy dowiem się co dalej robić. Bo teraz to nawet nie wiem co robić i się martwię, że te bakterie mogą źle wpływać na ciąże... 🙁
Chodzi o te bakterie w moczu itd.
 
Mam do was jeszcze jedno pytanie na dzisiaj 😃
Wiecie może jak często mamy robić te podstawowe badania z krwi i moczu? Czy co miesiąc? Zapomniałam się zapytać lekarza.
 
Ale chyba nie będzie jakiegoś dramatu, że ja czekam na konsultacje z lekarzem do piątku?? I wtedy dowiem się co dalej robić. Bo teraz to nawet nie wiem co robić i się martwię, że te bakterie mogą źle wpływać na ciąże... 🙁
Chodzi o te bakterie w moczu itd.
Nie nie, skoro masz wizytę tak szybko, to nie ma powodu do zmartwień :)
 
Nie nie, skoro masz wizytę tak szybko, to nie ma powodu do zmartwień :)
Dziękuję Ci bardzo za uspokojenie, bo zestresowałam się tym wynikiem potem jeszcze się naczytałam jak to może źle działać, najgorzej właśnie jak człowiek za bardzo zacznie drążyć temat na internecie... 🙈 Dobrze, że tutaj zawsze może liczyć na wsparcie ❤️❤️ Spokojnej i przespanej nocy dla każdej z Was 🤗
 
Też mi wyszły bakterie w moczu niewielkie a jednak musiałam zrobić posiew i teraz jestem na antybiotyku 10 dni by pozbyć się bakterii. Nie miałam żadnych objawów co by na to wskazywało, mam nadzieję, że się tego pozbedę :) pozdrawiam :)
 
reklama
Mam do was jeszcze jedno pytanie na dzisiaj 😃
Wiecie może jak często mamy robić te podstawowe badania z krwi i moczu? Czy co miesiąc? Zapomniałam się zapytać lekarza.
Na każda wizytę powinno się robić. Czyli wychodzi ze co miesiąc. Z tym, ze ja mam zalecenie na razie żeby robić mocz i glukozę tylko badać, bo mam wszystkie książkowe wyniki i nie ma sensu kłuć się co miesiąc :)
 
Do góry