reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
A mam pytanie do dziewczyn, które miały problem z bakteriami w moczu, jaką ilość bakterii miałyście? Bo u mnie 425,a norma jest do 385. I zastanawiam się czy to bardzo źle.. Na piątek umówiłam sobie telefoniczna konsultacje przez lux med i zapytam o to innego ginekologa co dalej. Bo jakbym miała czekać do wizyty u prowadzącego ginekologa to bym się zamartwiała niepotrzebnie
Ja właśnie odczytałam wyniki i tez mam bakterie w moczu, normy 0-135 a mój wynik 165. Nie mam objawów żadnej infekcji pęcherza.. Inne parametry idealnie w normie. W poniedziałek mam wizytę i dopiero wtedy to skonsultuję z lekarzem..
 
Hej Dziewczyny :)
U mnie dzisiaj ciężki dzień.. rano czułam się tak wspaniale, ze aż ogarnęłam w domu, szarlotkę upiekłam, ale w miedzy czasie ciagle się zastanawiałam czy wszystko w porządku.. po obiedzie jednak wróciło już do normy - powróciły: zmęczenie, senność, mdłości i teraz padam na twarz. Jestem w szoku jak wiele z Was ma podwyższona glukozę, aż obawiam się swoich badań - robię je za tydzień 🧐 w ogóle zaczyna męczyć mnie już zgaga.. zmora mojej pierwszej ciąży 😔 któraś z Was tez się z tym boryka?
 
Kurde ja też w urzędzie pracuje i gin powiedział że mam normalnie pracować. Praca jak praca najgorzej z dojazdem bo prawie godzinę w jedną stronę. Czuję się dobrze jedynie wrażliwość na zapachy się pojawiła. I w sumie nie wiem czy zagadać o zwolnieniu na następnej wizycie.... W pracy już wiedzą bo muszą z wyprzedzeniem zastępstwo załatwić bo na kierowniczym stanowisku jestem, cały czas myślę też o poproszeniu o możliwość zdalnej pracy, choć nie wiem jak na taki pomysł zareagują
Poproś o zdalna, powinni zrozumieć. Wszystko zależy od lekarza, mnie od razu na wstępie gin zapytała czy potrzebuje l-4. Ja akurat chciałam pracować ale po badaniu okazało się ze stacjonarnie pracować nie mogę bo muszę się oszczędzać ze względu na krwiaka. Na zdalna na szczęście wyraziła zgodę. Uważam ze trzeba dmuchać na zimne, taki krwiak podobno może się pojawić w każdym momencie i możliwe ze od nadmiernego wysiłku. Także uważajcie na siebie i za mnie trzymajcie kciuki 😔
 
reklama
Oj dziewczyny z tymi krwiakami to tak, ze pojawia się niespodziewanie. Całe szczęście, że najczęściej same się jednak wchlaniają. Oczywiście przy oszczędnym trybu życia i jakieś leki do tego.
 
Do góry