reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

U mnie przy szpitalu właśnie jest alab i ceny ma z kosmosu..
Bo niestety te sieciówki pchają się gdzie tylko mogą i wykupują laboratoria przyszpitalne u nas w mieście była taka sytuacja po zmianie na Alab wszyscy cierpieli, personel, oddziały szpitalne aż w końcu po 2 latach dyrektor rozwiązał z nimi umowę i powrócił do starego systemu kiedy to laboratorium wchodziło w strukturę szpitala.
Ja jak porównywałam ceny to Alab miał 2 razy wyższe.
Test nifty... CY jakoś tak. Czemu wy go robicie i co on daje. Wszystkie pacjentki mają zalecane? Czy to.ze względu na wiek czy co
Ja wcześniej nie robiłam i teraz też nie będę. Rozumiem dziewczyny, które są po poronieniach wtedy to i ja bym rozważała dla własnego spokoju.
 
reklama
A ja zamówiłam sobie segregator od mamy ginekolog na te wszystkie wyniki badań i wogóle - zobaczymy czy będzie tak fajny jak polecają [emoji849][emoji848]
Ja też zamówiłam, ciekawe kiedy mi przyjdzie czy zdąży przed wizytą 😁 ale się cieszę, bo skoro u Naomi już tak bąbel szalał to mam nadzieję, że u mnie na wizycie też już będzie się poruszał 🥰 bo to akurat będzie 11 tyg i dzień 😊😊😊
 
Ja mam wizytę w przyszłym tygodniu. :) Będzie 8+2. Coś więcej zobaczę niż punkcik? :)

Ale.mozliwe że się uda trzy dni wcześniej być więc będę 7+6
 
Ja też ten wiek i nie robimy Nifty, chyba, że coś będzie nie tak na USG. Zastanawiamy się nad Pappa.

Jak tak czytam o tych Waszych dolegliwościach to zastanawiam się czy się martwić czy cieszyć bo ja oprócz krótkich mdłości czasem rano, czasem wieczorem żadnych większych przebojów. Jedynie te budzenie się w nocy, wtedy zwykle mam mdłości, ale dziś w końcu przespałam całą noc. Wzdęcia też jakoś odpuściły. No i jem na co mam ochotę, gotuję, piekę, nie mam żadnych wrażliwości na zapachy 🙈
Jedynie od wczoraj ciągnie mnie przy lewym jajniku i podbrzuszu, szczególnie jak np. wyprostuję nogi, wstaję z łóżka itp. Nie wiem czy się martwić, ale nie jest to ból stały ani mocny, także nie panikuję.
Też mam tak jak Ty, czasem brzuch poczuję, czasem piersi, nie mam nadwrażliwości na zapachy ani wymiotów i tylko martwię się czy to aby na pewno ok...
 
A ja zamówiłam sobie segregator od mamy ginekolog na te wszystkie wyniki badań i wogóle - zobaczymy czy będzie tak fajny jak polecają [emoji849][emoji848]
Kupiłam ten segregator i jest dla mnie bardziej gadżetem do przechowywania badań w jednym miejscu :) ale przynajmniej jestem spokojna, że wszystko mam pod ręką i nie żałuję :)
 
Mnie też ostatnio zaczęło pobolewać podbrzusze, wczoraj wieczorem to już miałam panikę normalnie, że to coś złego. Ale przeczytałam, że w 9 tyg znowu można zacząć odczuwać intensywniej podbrzusze, bo macica się rozrasta itd. Także nie ma co tak od razu panikować, zwłaszcza jak nie ma żadnych plamień
 
Kupiłam ten segregator i jest dla mnie bardziej gadżetem do przechowywania badań w jednym miejscu :) ale przynajmniej jestem spokojna, że wszystko mam pod ręką i nie żałuję :)
A to tak. Ale na wizytę raz poszłam. Powylatywalo mi wszystko. Dostałam też mg dla dziecka. Też trzymam wszystkie dokumenty, badania, popisane nr telefoniczne do lekarzy. Wiem, że są w jednym miejscu. Ale ogólnie nie noszę ich ze sobą na żadne wizyty.
 
reklama
A ja zamówiłam sobie segregator od mamy ginekolog na te wszystkie wyniki badań i wogóle - zobaczymy czy będzie tak fajny jak polecają [emoji849][emoji848]
Nie jest fajny :/ Zakładki mają mało miejsca na wyniki badań i niewygodnie się je tam wkłada. Zakupie chyba sobie segregator A5 z zakładkami i będzie dużo wygodniejszy. Na dodatek nie wiem czemu, ale wstydzę się z nim chodzić na wizyty 😂
 
Do góry