reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
Ja mam taką poduszkę z biedronki.
Mamie mojej udało się ją jeszcze kupić za połowę ceny, bo jakieś rabaty mieli 😃 i juz mam ja od kilku dni i jest bardzo fajna 😁
 

Załączniki

  • Screenshot_20210113_125914_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20210113_125914_com.android.chrome.jpg
    277,7 KB · Wyświetleń: 66
Bijące serduszko powinnaś usłyszeć i punkcik będzie już miał inny wygląd. No u mnie w 8 tc to taki robaczek 😅
Serduszko już biło w zeszłym tygodniu jak było 6+2. :) Ale widziałam że pulsuje bo teraz są jakieś zalecenia żeby nie słuchać bo to mocniejszego Dopplera się na dziecko kieruje. I chyba moja lekarka też idzie tym tropem. Mama ginekolog o tym pisała.
 
Serduszko już biło w zeszłym tygodniu jak było 6+2. :) Ale widziałam że pulsuje bo teraz są jakieś zalecenia żeby nie słuchać bo to mocniejszego Dopplera się na dziecko kieruje. I chyba moja lekarka też idzie tym tropem. Mama ginekolog o tym pisała.
Też o tym czytałam i u mnie było tak samo, widziałam tylko pulsowanie na ekranie 😊 ja byłam jakoś w 4 tyg wtedy lekarz mnie jeszcze odprawił, dzień po teście ciążowym poszłam bo byłam taka podjarana 😁 A potem właśnie jakoś w 7 tyg byłam i juz było serduszko ❤️
 
Też mam tak jak Ty, czasem brzuch poczuję, czasem piersi, nie mam nadwrażliwości na zapachy ani wymiotów i tylko martwię się czy to aby na pewno ok...
Ja mam tak samo. Nie wymiotowała ani razu. Czasami mnie tak zmuli że mówię że chce mi się ale nie wymiotuje. Podbrzusze boli mniej ale wczoraj mnie tak złapało w jednym jajniku że też nie mogłam wstać z łóżka z bolu. I ciągle się martwię czy to ok.
 
Jakie wyszło Wam igg w różyczce? Mam tam oznaczenie, ze wynik jest podwyższony (318). Jutro mam akurat lekarza, ale jestem ciekawa czy tez

Serduszko już biło w zeszłym tygodniu jak było 6+2. :) Ale widziałam że pulsuje bo teraz są jakieś zalecenia żeby nie słuchać bo to mocniejszego Dopplera się na dziecko kieruje. I chyba moja lekarka też idzie tym tropem. Mama ginekolog o tym pisała.
Mi na wizycie 6+4 też nie puścił odgłosu serduszka, ale nawet nie zapytalam czemu.. wtedy jeszcze nie wiedziałam, że chodzi o nienagrzewanie fasolka. Poinformował mnie tylko, ze mamy 110/minutę i mieści się w normie. (Choć wiem, ze to dolna norma).
 
Ja mam tak samo. Nie wymiotowała ani razu. Czasami mnie tak zmuli że mówię że chce mi się ale nie wymiotuje. Podbrzusze boli mniej ale wczoraj mnie tak złapało w jednym jajniku że też nie mogłam wstać z łóżka z bolu. I ciągle się martwię czy to ok.
Nie przejmuj się na zapas, ja też miewam bóle jajników i mówiłam o tym dwóm ginekologom i powiedzieli, że tak często bywa na początku ciąży 🤗 Podbrzusze tez mnie pobolewa ostatnio, ale jak już właśnie pisałam wcześniej tak bywa, bo macica się rozrasta i raz można to odczuwać bardziej, a czasami wcale, więc spokojnie, dopóki to nie są mocne skurczowe bóle i nie masz plamień to zachowaj spokój 🤗 a na wizycie najbliższej wspomnij o tym lekarzowi to Cię to wtedy bardziej uspokoi 😊
 
reklama
Do góry