reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
To ja jestem w tym samym wieku 😉 i zdecydowaliśmy, że robimy tylko USG bez testu PAPPA, no bo to jednak głównie statystyka, więc i tak niewiele nam powie
Ja też ten wiek i nie robimy Nifty, chyba, że coś będzie nie tak na USG. Zastanawiamy się nad Pappa.

Jak tak czytam o tych Waszych dolegliwościach to zastanawiam się czy się martwić czy cieszyć bo ja oprócz krótkich mdłości czasem rano, czasem wieczorem żadnych większych przebojów. Jedynie te budzenie się w nocy, wtedy zwykle mam mdłości, ale dziś w końcu przespałam całą noc. Wzdęcia też jakoś odpuściły. No i jem na co mam ochotę, gotuję, piekę, nie mam żadnych wrażliwości na zapachy 🙈
Jedynie od wczoraj ciągnie mnie przy lewym jajniku i podbrzuszu, szczególnie jak np. wyprostuję nogi, wstaję z łóżka itp. Nie wiem czy się martwić, ale nie jest to ból stały ani mocny, także nie panikuję.
 
reklama
Hej dziewczyny ja po badaniach w laboratorium ale było ludzi nastalam się ale cale szczęście z głowy zapłaciłam 177 zł bez grupy krwi i bez różyczki i właśnie w diagnostyce właśnie wiec drogo nie wyszło. Dzisiaj trochę lepiej się czuje mam nadzieje ze bedzie coraz lepiej.
 
Do góry