reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
Też dzisiaj byłam na pobraniu, robiłam przeciwciała, morfologię i tą awidność toksoplazmozy IgG oraz badanie moczu. Awidność kosztowała mnie 100zł, bo nie mam tego w pakiecie lux-med, bo resztę robilam w ramach skierowania z pakietem. Niestety muszę czekać na wynik do 5 dni :( w poniedziałek mam wizytę, mam nadzieję, że juz komplet badań spłynie. No i umówiłam się na usg 1 trymestru to będzie 12+6.
 
Serduszko już biło w zeszłym tygodniu jak było 6+2. :) Ale widziałam że pulsuje bo teraz są jakieś zalecenia żeby nie słuchać bo to mocniejszego Dopplera się na dziecko kieruje. I chyba moja lekarka też idzie tym tropem. Mama ginekolog o tym pisała.
Super 🙌🏻, ja póki co miałam jedno badanie , następne za 1,5 tygodnia i zobaczymy jak przebiegnie i co zrobi. Mieszkam za granica
 
Cześć dziewczyny 🙂 wczoraj zaczęłam 8 tydzień, byłam u gina i serduszko bije. Jestem bardzo podekscytowana bo to moja pierwsza ciąża. Pracuję w klasach 1-3 i ginekolog wystawił mi zwolnienie lekarskie. Mam z tego powodu lekkie wyrzuty sumienia plus nie za bardzo chciałam mówić dyrekcji bo to dopiero 2 miesiąc, no ale zdrowie dzidzi najważniejsze! :)
 
No ja chcę właśnie mieć wszystko w jednym miejscu,zobaczę jaki będzie- poręczny czy nie ;)
Ja dostałam taką teczkę, żeby mieć wszystko razem z kartą ciąży, z przegródkami opisanymi na badania, właśnie te ankiety depresji, i jakieś inne mini książeczki jak sie odżywiać w ciąży, plan porodu, wyprawka do szpitala itp. od mojego ginekologa.
 
reklama
Cześć dziewczyny 🙂 wczoraj zaczęłam 8 tydzień, byłam u gina i serduszko bije. Jestem bardzo podekscytowana bo to moja pierwsza ciąża. Pracuję w klasach 1-3 i ginekolog wystawił mi zwolnienie lekarskie. Mam z tego powodu lekkie wyrzuty sumienia plus nie za bardzo chciałam mówić dyrekcji bo to dopiero 2 miesiąc, no ale zdrowie dzidzi najważniejsze! :)
Hej kochana! Na wstępie gratulacje! Bardzo dobrze zrobiłaś z tym zwolnieniem ;)
Ja pracuje w oddziale przedszkolnym w grupie 0.
Jestem w 10 tc i w poniedziałek poinformowałam dyrekcje i koleżanki. Również mam zamiar poprosić lekarza o l4 bo zaczyna się sezon grypowy i codziennie odsyłamy do domu jakieś dziecko z gorączka. Dodatkowo mam 22 dzieci w tym autystyka i chłopca z ADHD. Praca nie jest łatwa. Bardzo dużo stresu na codzień. Nie warto ryzykować zdrowia Dzidzi ;)
Pozdrawiam,
Gosia
 
Do góry