reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
Ja nie robię testu nifty, chyba że lekarz mi to zaleci po teście pappa. Nifty są dość drogie chyba 2500 zł... 🙁 Cały czas się modlę, żeby wszystko na usg i pappa wyszło dobrze ❤️ trzeba być dobrej myśli
 
Moja ginekolog nie zleciła mi badania na cytomegalię ciekawa jestem czy druga, u której mam wizytę na NFZ w poniedziałek, mi zleci.
Popieram. Jeśli macie inną możliwość nie róbcie badań w sieciówce typu Diagnostyka, ALAB. Raz, że badania wychodzą przekłamane, dwa są bardzo drogie, trzy oni często przewożą probówki z krwią z punktu do punktu i badania są wykonywane po kilku ładnych godzinach od pobrania. Ja polecam laboratoria przy szpitalach wykonują wszystko na miejscu i mają badania o wiele tańsze, przynajmniej tak jest w moim mieście.
U mnie przy szpitalu właśnie jest alab i ceny ma z kosmosu..
 
Ja nie robię testu nifty, chyba że lekarz mi to zaleci po teście pappa. Nifty są dość drogie chyba 2500 zł... 🙁 Cały czas się modlę, żeby wszystko na usg i pappa wyszło dobrze ❤️ trzeba być dobrej myśli
Tylko, że PAPPA nie da Cię żadnej gwarancji, powie tylko statystycznie jaka jest szansa, ze może wydarzyć się x czy y.
 
Tylko, że PAPPA nie da Cię żadnej gwarancji, powie tylko statystycznie jaka jest szansa, ze może wydarzyć się x czy y.
Wiem, ale jednak coś mówi plus usg genetyczne daje to już jakiś pogląd. A wytrzasnąć nagle 2500 zł to trochę ciężko... Wiadomo jeżeli będzie niepewność i lekarz wykonujący usg i mój prowadzący mi zasugerują dodatkowe badania to wtedy wiadomo, trzeba będzie zdobyć pieniądze.
Staram się myśleć pozytywnie
 
Hej dziewczyny , przyszły mi te opaski uciskowe przeciwymiotne.Co prawda użyje je dopiero jak będę źle się czuć , dziś o dziwo dobrze się czuje 9tc+ 1 dzień, może już wyciszają mi się moje dolegliwości i mdłości 24 na dobę .Jedynie po śniadaniu miałam takie stłumione mdłości. Na razie jest Ok, oczywiście raz się martwię czy to normalne , później mówię sobię by się nie stresować bo to nie pomaga. Wizytę kolejną mam za 1,5 tygodnia. Jeśli wrócą silne mdłości to założę opaski i będę Was informować , czy coś dają. Oczywiście każdy organizm jest inny , dlatego na internecie były przeróżne opinie , te przychylne i nie przychylne temu gadżetowi. Będę informować , a Wam życzę spokojnych dni bez wielkich uciążliwych objawów.
22F1B83E-F9F7-455E-8D72-04A81C9B1BDE.jpeg
 

Załączniki

  • 2A4B710B-5364-47DB-9A60-1481CD059C0F.jpeg
    2A4B710B-5364-47DB-9A60-1481CD059C0F.jpeg
    1,3 MB · Wyświetleń: 48
Dziewczyny test Pappa to dużo statystyki i po 35 roku życia ( lub gdy kiedys wady byly we wczesniejszej ciąży lub rodzinie) zeby miec bardziej dokladne wyniki niektorzy lekarze zalecaja test Nifty lub inne podobne z DNA plodu. Sa po prostu bardziej wiarygodne.
Jak pacjentki są młode to nie trzeba i nie mowią.
Nie martwić się na zapas 😄
 
Hej dziewczyny , przyszły mi te opaski uciskowe przeciwymiotne.Co prawda użyje je dopiero jak będę źle się czuć , dziś o dziwo dobrze się czuje 9tc+ 1 dzień, może już wyciszają mi się moje dolegliwości i mdłości 24 na dobę .Jedynie po śniadaniu miałam takie stłumione mdłości. Na razie jest Ok, oczywiście raz się martwię czy to normalne , później mówię sobię by się nie stresować bo to nie pomaga. Wizytę kolejną mam za 1,5 tygodnia. Jeśli wrócą silne mdłości to założę opaski i będę Was informować , czy coś dają. Oczywiście każdy organizm jest inny , dlatego na internecie były przeróżne opinie , te przychylne i nie przychylne temu gadżetowi. Będę informować , a Wam życzę spokojnych dni bez wielkich uciążliwych objawów.Zobacz załącznik 1226072
Może już będzie lepiej, ja też już minęłam 9 tydzień i czuję się nieporównywalnie lepiej jak jeszcze dwa tygodnie temu... Także może idzie ku lepszemu. Teraz najgorsze u mnie są wieczory 🤢🤢🙈 Poranki też dopóki czegoś nie zjem. Potem jakoś leci, zapachy dalej mnie irytują 😃
 
reklama
Dziewczyny test Pappa to dużo statystyki i po 35 roku życia ( lub gdy kiedys wady byly we wczesniejszej ciąży lub rodzinie) zeby miec bardziej dokladne wyniki niektorzy lekarze zalecaja test Nifty lub inne podobne z DNA plodu. Sa po prostu bardziej wiarygodne.
Jak pacjentki są młode to nie trzeba i nie mowią.
Nie martwić się na zapas 😄
U mnie lekarz od razu mówił o teście pappa , ale może u mnie ze względu na wiek 🤷🏻‍♀️ 33 lata
 
Do góry