reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
Ja stwierdziłam że ten rogalik do spania będzie pierwszą rzeczą którą zakupie w ciąży i już się za nimi rozglądam :) potem się też fajnie przydaje przy maluszku :)

A co do książek to też czas się rozglądać, ktoś jeszcze coś poleci? :D
Ja sobie postawiłam cel nie kupować nic ciążowego przynajmniej do prenatalnych i mysle, ze własnie taką poduchę C kupię od razu po nich, jesli wszystko bedzie ok. Tak to mam tylko czapeczki dla dziecka, które kupiłam na szczescie, gdzies po 7-8 miesiącach starań, tylko nie wiem nawet czy w sierpniu będą przydatne 😢
 
Ja też proszę na zamknięty :) u mnie mdłości ciąg dalszy, mam nawet wrażenie że od dwóch dni sa nasilone, z jednej strony mnie to meczy a z drugiej uspokaja :D
 
Cześć dziewczyny, nieśmiało zgłaszam się na zamknięte forum🙂
Od dwóch dni mam jakiś gorszy humor. Te hormony...
Jeśli chodzi o książki to ja posiadam z literatury ciążowej "ciężarówką przez 9 miesięcy" na razie wydaje się być całkiem znośna. A tak dla relaksu to czytam raczej lekka kobieca literaturę z humorem😊
Na L4 jestem od pierwszej wizyty, zle się czułam + stresująca praca+ zarażeni na Covid współpracownicy, jestem po poronieniu więc wolę chuchać.
Dziś u mnie 8+6 objawy znośne, rano na czczo najgorsze mdłości, ślinię się w nocy jak dziecko 🤤, na bezsenność nie narzekam wręcz przeciwnie...popołudniowa drzemka to jest to 😆 łapie mnie czasem wiercenie w brzuchu i jak sobie pochodzę lub zmienię pozycję to jest ok.
Zrobiłam w sobotę TSH kontrolnie i z 3 spadło do 0,5 w ciągu niecałego miesiąca 😳 no i już umówiłam sobie wizytę, także 15 wizytuje. Oby wszystko było dobrze..
Piękne zdjęcia macie maluchów 😍 dobrej nocy i samych przyjemnych snów 🙂
 
Będę starała się wciągnąć wszystkie na listę.
Listę tu wstawie . I jeśli któraś pomine ZA CO OD RAZU PRZEPRASZAM to wtedy dacie znać. Dopiszemy. Kurcze. Już musi być dobrze z bobaskami.

Co do płci wiedziałam od 13 tc. Teraz będzie wiadomo później z różnych przyczyn.
Detektor mam ale jeszcze tętna nie wylapalam, dziś 11+6, tak więc albo moje fałdy tłuszczu nie pozwalają, albo za wcześnie, albo chińskie g... z eBaya nie działa 😂
Poproszę na zamknięta
 
Cześć dziewczyny, nieśmiało zgłaszam się na zamknięte forum🙂
Od dwóch dni mam jakiś gorszy humor. Te hormony...
Jeśli chodzi o książki to ja posiadam z literatury ciążowej "ciężarówką przez 9 miesięcy" na razie wydaje się być całkiem znośna. A tak dla relaksu to czytam raczej lekka kobieca literaturę z humorem😊
Na L4 jestem od pierwszej wizyty, zle się czułam + stresująca praca+ zarażeni na Covid współpracownicy, jestem po poronieniu więc wolę chuchać.
Dziś u mnie 8+6 objawy znośne, rano na czczo najgorsze mdłości, ślinię się w nocy jak dziecko 🤤, na bezsenność nie narzekam wręcz przeciwnie...popołudniowa drzemka to jest to 😆 łapie mnie czasem wiercenie w brzuchu i jak sobie pochodzę lub zmienię pozycję to jest ok.
Zrobiłam w sobotę TSH kontrolnie i z 3 spadło do 0,5 w ciągu niecałego miesiąca 😳 no i już umówiłam sobie wizytę, także 15 wizytuje. Oby wszystko było dobrze..
Piękne zdjęcia macie maluchów 😍 dobrej nocy i samych przyjemnych snów 🙂
Mi koleżanka pożyczyła "Ciężarówką...", ale jeszcze się za nią nie zabrałam. Przyznam szczerze, że śledząc cały dzień forum i przeglądając internet mam już trochę dość tematów ciążowych... wieczorem próbuje się odciąć i poczytać coś innego dla relaksu :)
 
Ja również poproszę o dodanie mnie do grupy zamkniętej [emoji4]

Dziewczyny, czytam, że tyle z Was ma problem z jedzeniem, a ja non stop jestem głodna [emoji87] to dopiero 7+5, co będzie dalej... Nigdy wcześniej tak nie miałam, chyba waga będzie moim wrogiem.
Czy któraś ma podobnie?[emoji16]
 
reklama
Ja również poproszę o dodanie mnie do grupy zamkniętej [emoji4]

Dziewczyny, czytam, że tyle z Was ma problem z jedzeniem, a ja non stop jestem głodna [emoji87] to dopiero 7+5, co będzie dalej... Nigdy wcześniej tak nie miałam, chyba waga będzie moim wrogiem.
Czy któraś ma podobnie?[emoji16]
Też dużo jem i wszystko, bo tylko gdy jem nie odczuwam posmaku w ustach. A że nie odrzuca mnie od niczego to jem...🙈😁 mam podobnie 8+1
 
Do góry