reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Ja właśnie zrobiłam w środę i akurat byłoby 48h No ale jak sobie pomysle ze znowu będę siedzieć pol dnia i odświeżać w stresie tronę żeby zobaczyc wynik to juz się skłaniam bardziej do tego żeby jednak nie isc :D
Ja myślę że koło 12 miała bym już wynik, bo zawsze na 6 rano jeżdżę na jakiekolwiek badania [emoji846]

Dziś mnie cały czas pobolewa podbrzusze, tak jakby ciągnie, tak jakby mam wzdęcia i tak jakby boli jajnik abo kolka [emoji19][emoji2962][emoji2962]

To będzie bardzo długie 9 miesięcy [emoji2]
 
reklama
Ja myślę że koło 12 miała bym już wynik, bo zawsze na 6 rano jeżdżę na jakiekolwiek badania [emoji846]

Dziś mnie cały czas pobolewa podbrzusze, tak jakby ciągnie, tak jakby mam wzdęcia i tak jakby boli jajnik abo kolka [emoji19][emoji2962][emoji2962]

To będzie bardzo długie 9 miesięcy [emoji2]
A to ja tak rano nie byłam chyba jeszcze nigdy :d wlasnie tez mam tak z tym podbrzuszem ale w jeden dzień to czuje a w drugi nie dzieje się nic [emoji2368]
 
Trochę mnie nie było, dopiero wróciłam z córką z Izby przyjęć, na szczęście jest względnie dobrze. Ale przez to, że taki dzień, to... Nie kupiłam testu, nie mam nic w domu, więc jutro nie zrobię testu, jak miałam w planach 🤦🏻‍♀️może to i lepiej, jeden dzień do przodu lepiej, niż by miało coś nie wyjść 🤷🏻‍♀️ śpijcie dobrze :) w końcu też się może położyć, od 6:30 na nogach
 
Trochę mnie nie było, dopiero wróciłam z córką z Izby przyjęć, na szczęście jest względnie dobrze. Ale przez to, że taki dzień, to... Nie kupiłam testu, nie mam nic w domu, więc jutro nie zrobię testu, jak miałam w planach 🤦🏻‍♀️może to i lepiej, jeden dzień do przodu lepiej, niż by miało coś nie wyjść 🤷🏻‍♀️ śpijcie dobrze :) w końcu też się może położyć, od 6:30 na nogach
Coś poważnego ? :( ile twoja córka ma lat , chyba pisałaś ale nie potrafię znaleźć. Zdrówka wam życzę.
 
Coś poważnego ? :( ile twoja córka ma lat , chyba pisałaś ale nie potrafię znaleźć. Zdrówka wam życzę.
Dziękujemy 😊 może mieć wpływ, jeśli teraz nad nią nie popracujemy, cewka moczowa. Blokuje się nawet po kilka godzin z siusianiem, przy tym straszny ból. Serce mi pękało, od połowy listopada siwieje :p Córka w lipcu skończyła 2 lata
 
Biedna [emoji22] zdrówka dla małej [emoji8]
Dzięki Wam dziewczyny :) super mieć takie wsparcie, Męża przy sobie nie mam, to jesteście zbawieniem ;)
Wczoraj jak wróciłyśmy, to tak mnie zakulo w prawym jajniku, że aż mnie zgięło. Testu nie mam zapasowego, i się zastanawiam.. Chyba pójdę ok. 9 na betę. Okres za 3-4 dni. Może już coś wyjść?
 
Może, jeśli test będzie o czułości 10. Mi właśnie taki wyszedł 4 dni przed terminem miesiączki, potem kreska ciemniała :)
 
reklama
Test robiłabym najwcześniej po 12. Mówią, że najlepszy mocz z rana. Więc nie wiem, czy robić test po 12, czy iść na betę od razu ;)
Beta zawsze da Ci pewny wynik:) mi pierwszy test wyszedl negatywny drugi bardzo blady, wiec poszłam na bete i wszystko było jasne, wiec jak masz możliwość skoczyć to wydaje mi się ze nie ma co się bawić w testy
 
Do góry