reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

To jeden problem z głowy przynajmniej i jesteś już gotowa można powiedzieć :-) wiesz co się z czym je
16miesięcy. Nie, zupełnie mi na tym nie zależy. Podczas pierwszego porodu akcja zatrzymała się na partych, dziecku spadło tętno. Nie wiadomo co było przyczyna, ale nie chce ryzykować zdrowia i życia dziecka. Wybieram jednak cc, które pomimo wiadomego ryzyka w mojej sytuacji wydaje się być mimo wszystko bezpieczniejsze :)
 
reklama
Hej Dziewczyny👋🏻😁 Pędzę do Was z info prosto z wizyty. Stres miałam na poczekalni niesamowity, serce mi waliło jak oszalałe czy wszystko jest ok i okazuje się, ze jest! 😁 Z USG 7+3, widać było zarodek i bijące serduszko💗 tętno 158, ciąża na tę chwilę rozwija się prawidłowo, ale pani doktor zaleciła nie informować nikogo do 3 miesiąca. Pani doktor sama z siebie zapytała czy poprosić do gabinetu partnera, żeby zobaczył badanie na żywo, bardzo miło z jej strony🙂 Kolejną wizytę mam 21.01.
 

Załączniki

  • 0520CEE6-BA4E-43B1-AD0D-1916CAD56560.jpeg
    0520CEE6-BA4E-43B1-AD0D-1916CAD56560.jpeg
    1,8 MB · Wyświetleń: 94
mam całe opakowanie Inofemu więc chyba dokończe Go i zaczne jakies witaminy łykać ( mam zakupioną Mama dha)
Mana_lena w cudownym miejscu mieszkasz :)

madziejkaa359

czy chciałabyś zostać moją konsultantką :) fajnie że na pewno wiesz o wiele więcej od nas :)
 
Hej Dziewczyny[emoji1309][emoji16] Pędzę do Was z info prosto z wizyty. Stres miałam na poczekalni niesamowity, serce mi waliło jak oszalałe czy wszystko jest ok i okazuje się, ze jest! [emoji16] Z USG 7+3, widać było zarodek i bijące serduszko[emoji175] tętno 158, ciąża na tę chwilę rozwija się prawidłowo, ale pani doktor zaleciła nie informować nikogo do 3 miesiąca. Pani doktor sama z siebie zapytała czy poprosić do gabinetu partnera, żeby zobaczył badanie na żywo, bardzo miło z jej strony[emoji846] Kolejną wizytę mam 21.01.
No super, piękne zdjęcia!! [emoji177] gratulacje [emoji322]
 
mam całe opakowanie Inofemu więc chyba dokończe Go i zaczne jakies witaminy łykać ( mam zakupioną Mama dha)
Mana_lena w cudownym miejscu mieszkasz :)

madziejkaa359

czy chciałabyś zostać moją konsultantką :) fajnie że na pewno wiesz o wiele więcej od nas :)
Hehe, ja mogę ewentualnie powiedzieć co wiem, jak to wygląda na świeżo ze stricte naukowego punktu widzenia. Specjalista nie jestem, poza tym myślę że każda z nas tutaj dzieli się cennymi wskazówkami i doświadczeniami i zawsze coś podpowie :)
Jak będę znać odpowiedź na Twoje pytania, na pewno napisze [emoji177]
 
Dziewczyny a ja jeszcze tak z ciekawości, na kiedy macie umówione usg genetyczne? Ja umówiłam się na 25.01, to będzie jakoś 12+5
 
Czesc! Przebrnęłam przez cały wątek i postanowiłam się ujawnić :) termin z aplikacji mam na 18 sierpnia. W poniedziałek byłam na pierwszej wizycie i był zarodek z serduszkiem :) bardzo się ucieszyłam bo we wrześniu stwierdzono u mnie poronienie zatrzymane niestety, serduszko w ogóle nie zaczęło bić. Niestety doktor znalazła też krwiaka :/ co prawda oddalony od pęcherzyka ale i tak się zaniepokoilam:( przepisała mi duphaston. Powiedzcie, te które też biorą duphaston, też Was tak po nim boli głowa ? Gratuluję wszystkim bijących serduszek :)
 
reklama
Do góry