reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
Dzień dobry ,

Wolne i po - czas wracać do rzeczywistości [emoji849]

Walcze z okropnymi wzdęciami - czego nie zjem to dramat [emoji849]

Moje tsh jakis czss temu bylo 1.22 - 1.28 ,e przyszlym tyg powtórzę przy okazji badań i zobaczymy.

Powodzenia na wizytach [emoji106] .
Któraś dzis wizytuje ?
ja właśnie wróciłam od ginekologa :) dostałam cała listę badań do zrobienia i za 4tyg kontrola :)
 
U nas będzie albo Franek albo Blanka. Strasznie mi się te imiona podobają [emoji3]

Super ze sie odezwalas . Jak sie czujesz?

U nas chlopaki sa Oliwier i Tymoteusz , jezeli 3 bedzie chlopak to niewiemy narazie , jak dziewczynka to w sumie tez niewiem . Narazie maz mowi ze to Tosia ( jest film dla dzieci Tosia i Tymek ktory mlodszy lubi)
 
Super ze sie odezwalas . Jak sie czujesz?

U nas chlopaki sa Oliwier i Tymoteusz , jezeli 3 bedzie chlopak to niewiemy narazie , jak dziewczynka to w sumie tez niewiem . Narazie maz mowi ze to Tosia ( jest film dla dzieci Tosia i Tymek ktory mlodszy lubi)
Tak troszkę mnie tu nie było. Oprócz bólu piersi to jak bym w ciąży nie była no chyba że nadchodzi wieczór i brzuch mam tak duży jakby był 5 miesiąc 😂😂 no u nas to już chyba bez różnicy płeć. Bo mamy bliźniaki parkę 😀
 
Ja Wam dziewczyny zazdroszczę , że możecie jeść normalnie. Ja niestety bez zmian , jedynie mogę wcisnąć jabłka , tosta czy bułkę z serem. Niestety żądny obiad mi nie wchodzi , mąż wczoraj zrobił kluski śląskie i fasolkę po brytońsku i niestety nie mogę. Czuje się głodna , ale nie mogę nic wcisnąć. Tak bym chciała już normalnie funkcjonować , a przez mdłości całodobowe niestety jestem jak zombie. Te leki co przepisała mi gin, mam brać po wymiotach , ponoć jak wezmę przed to je zwymiotuje wiec ich nie biorę i dalej mecze się z mega Mdłościami. Nie mam żadnych zachcianek , wręcz całkowicie mnie odrzuca od jedzenia , jedyny napój jaki mogę pić to herbata i niestety ona zaczyna mi też nie smakować. Dziś mąż jedzie na zakupy by kupić dużo owoców , poproszę go o kompot bo muszę znaleść sposób na siebie. Co do płci , raczej czuje , że będzie to chłopak, i mąż ma podobne przeczucia. Imie mamy tylko dla dziewczynki , a dla chłopaka jeszcze nie. Nie myśle jeszcze o porodzie , a mąż był przy mnie przy pierwszym usg. Oczywiście dopiero Pani go zawołała by usłyszał seduszko. Na badaniu cytologicznym i wkładaniu kamerki był obok za ścianką. Ja raczej wolałabym mieć męża przy porodzie , ale u nas na wyspie niestety nie może być. Nie wiem kiedy będą u mnie zachcianki żywieniowe , ale może jak miną mdłości. Boje się , że będę mieć ochotę na coś , czego tu nie mamy na wyspie ( Grecja ) np ogórków kiszonych , mc Donalda , kfc itp. 🤭
 
Do 9 tygodnia może spadać. Nie będę się wymądrzać bo jeszcze lekarzem nie jestem[emoji23] ale w książce z fizjologii można znaleźć nawet taki wykres podzielony na tygodnie z zależnościami hcg i tsh. Poza tym cały czas jesteś w normie, więc spokojnie:)
Studiujesz medycynę? ;) Widziałam po postach, że masz bardzo szeroka wiedzę na ten temat. Ginekologia? Czy inna specjalizacja?
 
Super ze sie odezwalas . Jak sie czujesz?

U nas chlopaki sa Oliwier i Tymoteusz , jezeli 3 bedzie chlopak to niewiemy narazie , jak dziewczynka to w sumie tez niewiem . Narazie maz mowi ze to Tosia ( jest film dla dzieci Tosia i Tymek ktory mlodszy lubi)
Mi się marzy dziewczynka i od początku coś tak czuje podoba mi Pola, Klara i Łucja dla chłopca nie wiemy bo jakoś zawsze w mojej głowie była dziewczynka, myślę może o Antku.

Wiecie może ile duphaston się wchłania z tabletki bo czasami mnie mocno mdli np dzisiaj a biorę między 9-10 i w razie spotkania z toaleta to nie wiem czy powinno brać się druga?
 
reklama
Do góry