reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
Przy pierwszej ciąży z mężem do samego końca nie mogliśmy się zdecydować. Zwłaszcza, ze szukaliśmy wspólnego imienia i dla Polski i dla Bułgarii. Mąż decyzje podjął po porodzie sam. Przyszła położna zapytać o imię, mąż złapał mnie tylko za rękę i sam postanowił, ze będzie Viktoria.
Teraz chciałabym aby było wszystko ok i żeby było zdrowe a imię pewnie i tak wybierzemy na końcu aby nie zapeszać.
 
U mnie dzisiaj przełom, rano mdłości jakich nie miałam jeszcze... Już myślałam, że nie dotrę do pracy, ale jakoś dałam radę. Dziś idę do tego nowego lekarza na 19:50, mam nadzieję, że będzie konkretny i da skierowanko na badanko 🙈 Jutro będę informować pracodawcę o ciąży i powiem Wam, że to chyba jest dla mnie najbardziej stresujące...
A co do imion: u nas dla chłopca zdecydowanym faworytem jest Cezary, a dla dziewczynki wahamy się między Michaliną (mąż uwielbia) a Klarą (ja bym wolała) 💓 jakoś tak zawsze myśleliśmy o córeczce, ale jak będzie chłopak to też będzie super, tym bardziej, że intuicja mi podpowiada, że właśnie będzie chłopak.
 
U nas właściwie od roku, dużo wcześniej niż planowaliśmy ciążę, było wiadomo, że jeśli dziewczynka to Alicja lub Klara. Teraz stanęło na Alicji, Klarę zostawimy na kolejny raz w razie czego ;) Z imieniem dla chłopca mamy straszny problem, nic nam się nie podoba, jedynie Jakub jest dla nas obojga w miarę neutralnym imieniem i jeśli nas nic nie oświeci, to chłopiec pewnie będzie Kuba
 
Każde imię będzie piękne
U mnie dzisiaj przełom, rano mdłości jakich nie miałam jeszcze... Już myślałam, że nie dotrę do pracy, ale jakoś dałam radę. Dziś idę do tego nowego lekarza na 19:50, mam nadzieję, że będzie konkretny i da skierowanko na badanko 🙈 Jutro będę informować pracodawcę o ciąży i powiem Wam, że to chyba jest dla mnie najbardziej stresujące...
A co do imion: u nas dla chłopca zdecydowanym faworytem jest Cezary, a dla dziewczynki wahamy się między Michaliną (mąż uwielbia) a Klarą (ja bym wolała) 💓 jakoś tak zawsze myśleliśmy o córeczce, ale jak będzie chłopak to też będzie super, tym bardziej, że intuicja mi podpowiada, że właśnie będzie chłopak.
Ja też miałam jutro poinformować, a tu się okazało że ma urlop do poniedziałku... chciałam jutro powiedzieć o ciąży, bo jutro wieczorem wizyta u ginekologa i nie wiem co robić z L4.
 
dziewczyny jestem po wizycie, wszystko dobrze serduszko bije nawet widziałam jak się dzieciątko ruszało [emoji3590] jestem 9+1 termin z usg pokrywa się z terminem om. jak wyszlam to tak mi się ręce trzęsły że szok [emoji14] wstawiam foto
IMG20210107115735.jpeg
 
reklama
Nie jesteś z tym sama, jeżeli Cię to pocieszy 😅 Ja już dzisiaj miałam dwa spotkania z toaleta 🤢 Marze, żeby móc w końcu mieć na coś ochotę i to zjeść... 🙁 😭 Bywa ciężko i aż czasami płakać mi się chce z tego powodu... Ale staram się trzymać i odliczać dni do następnych tyg ciąży, kiedy to ma być poprawa
Ja już kochana dziś się poryczałam , męczą mnie mdłości 24 na dobę. Też liczę na to, że odpuści za miesiąc. Natomiast z dnia na dzień jest gorzej. Łącze się z Tobą , myślałam , że jestem jedyna na forum , która tak dramatycznie to przechodzi
 
Do góry