reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
Tez uważam, ze fajnie mniej więcej wcześniej „uczłowieczyć” nasze Maleństwa.
Mi przynajmniej ciepło się robi na sercu, gdy mówię o nas do męża jako o dwóch istotkach[emoji846] np. Przytul NAS.
Maz się bardzo cieszy i tez nie może się doczekać, a takie zachowanie uważam buduje powoli wiez między nim a dzieckiem.
Chociaz na tyle niech doświadcza mojej ciąży, ze to także jego dziecko ;)
ps. Mam nadzieje na córcię:)
Ja w zeszłym tygodniu powiedziałam, "Kochamy Cie" i tak mi się rozczulil na to [emoji3059] nie spodziewałam się, że tak szybko zacznie tak reagować, a podobno faceci później "czują" to rodzicielstwo w ciąży
 
Ja zawsze planowałam nie znać płci, ale od kiedy zrobiłam test i dotarło do mnie, że będę mama to bardzo jestem ciekawa kogo tam mam w brzuszku ❤️ Nie mam żadnych preferencji, że tak powiem, modlę się tylko, żeby było zdrowe 🤗 To najważniejsze 🙂 A nad imionami zaczynamy dopiero na luźno myśleć 😁😁
 
Ja czuje ze jest chłopak i od początku wołamy kropek.. Przy corce miałam trochę inne smaki niż obecnie..
Mamy wstępnie wybrane imiona... Oliwier Aleksander lub Weronika Magdalena chociaż Weronika nie bardzo mi się podoba..
 
Ja czuje ze jest chłopak i od początku wołamy kropek.. Przy corce miałam trochę inne smaki niż obecnie..
Mamy wstępnie wybrane imiona... Oliwier Aleksander lub Weronika Magdalena chociaż Weronika nie bardzo mi się podoba..
A jak to właśnie jest z tymi 'smakami na płeć'? 😁 Tak z ciekawości 😁
 
reklama
Do góry