reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
Hej. U mnie niestety bez zmian. Pęcherzyk 32 mm. W dodatku krwiak koło szyjki macicy. Już leże w szpitalu. Dostalam tabletki.
Drugi raz odebrano mi szansę na bycie mamą.
Ja jak dostalam tabletki dopochwowo to przy pustym pecherzyku ruszylo sie jakos po 5 godzinach. Potem i tak na łyżeczkowanie.
Trzymaj się rozumiem Twój zal, to bardzo trudne przezycia😥
 
@Natasza27 trzymaj się. Obyś jeszcze w tym roku została szczęśliwą mamą.

Mi w końcu udało się dodzwonić do ginekologa. Wizyta nr 1 dopiero na 21.01, to będzie 8+4. Z jednej strony się cieszę bo już nie będzie niedomówień, ale z drugiej jej jeszcze tyle czasu muszę wytrzymać....
W ciąży z synem miałam może ze 2 tygodnie lekkie mdłości, teraz jeszcze się nie rozkręciły, tylko muszę co 3h coś podjeść i jest ok. Marzę o 2 chłopcu. Ale wiadomo najważniejsze żeby było zdrowe.

Czy ktoś jeszcze czeka na 1 wizytę?

Gratuluję udanych wizyt. Miłego dnia
 
Widziałam takie opaski w rossmannie. Oby z tymi chłopczykami się u mnie sprawdziło^^
Moja przyjaciółka miała okropne mdłości i wymioty, aż wylądowała w szpitalu a czeka na chlopczyka. Ja nie mam w zasadzie żadnych mdłości, nie wymiotowałam ani razu i ciekawa jestem co będzie u nas :) Myślę, że to nie ma związku z płcią :D
 
@Natasza27 trzymaj się. Obyś jeszcze w tym roku została szczęśliwą mamą.

Mi w końcu udało się dodzwonić do ginekologa. Wizyta nr 1 dopiero na 21.01, to będzie 8+4. Z jednej strony się cieszę bo już nie będzie niedomówień, ale z drugiej jej jeszcze tyle czasu muszę wytrzymać....
W ciąży z synem miałam może ze 2 tygodnie lekkie mdłości, teraz jeszcze się nie rozkręciły, tylko muszę co 3h coś podjeść i jest ok. Marzę o 2 chłopcu. Ale wiadomo najważniejsze żeby było zdrowe.

Czy ktoś jeszcze czeka na 1 wizytę?

Gratuluję udanych wizyt. Miłego dnia
ja mam dzisiaj pierwsze USG, a w czwartek wizytę u gin :)

Ja chciałabym Dziewczynkę :) mam nadzieje, ze się uda :)
 
Jeszcze trochę i będziemy wszystkie wiedziały, kogo się spodziewamy :) ja nie mam żadnego przeczucia
Ja też nie mam żadnego przeczucia:) zdarza mi się bez namysłu coś powiedzieć typu "malutka" że ONA, itp, ale jak tak myślę, to nie mam parcia na konkretną płeć :) zawsze chciałam parkę, najpierw chłopca potem dziewczynkę, żeby miała starszego brata, ale odkąd zobaczyłam te dwie kreski tak nie mam żadnego ani przeczucia ani właśnie parcia, że musi być chłopak ;)
 
reklama
Do góry