reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Puste jajo płodowe określa się chyba od 20mm pustego pecherzyka bez zarodka, wątpie żebys miała go taki duży :O mi pozytywny test ciązowy wyszedł 12 grudnia, a tydzien temu miałam jeszcze pusty pechrzyk 15,8mm, wiec u ciebie musi byc mniej
U mnie w 6+2 był pęcherzyk mniej więcej 18-20 mm. Też mam podejrzenie pustego jaja. Jutro drugie usg w 7+1.
 
reklama
Cześć kobietki!
Śledzę Was również od dłuższego czasu i postanowiłam dołączyć. Na mojej dzisiejszej wizycie 9t1d zobaczyłam małą tańczącą istotkę na 2,5 cm 🥰 Jest to moja pierwsza ciąża. Z objawów ćmienie/pobolewanie podbrzusza (dr twierdzi że przyczyną może być torbiel ciążowa - miałam dwie jedna już się wchłonęła), mdłości, zmęczenie ale bezsenność w nocy, nadwrażliwość na zapachy i przy tym zdarzają się wymioty 🙈 Za 3 tygodnie dokładnie 28.01 mam mieć badania prenatalne. A Wy dziewczyny macie już termin? Który dokładnie tydzień Wam przypadnie?
Pozdrawiam wszystkie przyszłe sierpniowe mamy i mam nadzieję, że razem pewniej przebrniemy przez te stresujące ale mimo wszystko piękne miesiące ❤️
 

Załączniki

  • IMG_20210104_202018.jpg
    IMG_20210104_202018.jpg
    614,2 KB · Wyświetleń: 88
U mnie w 6+2 był pęcherzyk mniej więcej 18-20 mm. Też mam podejrzenie pustego jaja. Jutro drugie usg w 7+1.
Też mam decydującą wizytę jutro, wg OM mam 8tc, ale na pewno miałam późniejszą owulację, wg usg tak z 2 tygodnie mniej, lekarz nie określiła co do dnia na podstawie samego pęcherzyka :(
30 grudnia miałam pusty pęcherzyk 15.8mm bez nawet pęcherzyka żółtkowego, jutro powinien miec ponad 20mm jesli dobrze rośnie, więc bedzie można określic już puste jajo płodowe jeśli nic sie nie pojawiło. Wizyte mam o 12, nie wiem jak wytrzymam. Boję się myśleć, ze to mogą być moje ostatnie godziny "ciąży"
 
Ale nie widzę tu wymiarów pęcherzyka nigdzie 🤷‍♀️
Zobacz załącznik 1222743
Wygląda jakby lekarz nie sprawdził wymiarów albo sprawdził przed zdjęciem... U mnie na zdjęciu na jednym końcu pęcherzyka i na drugim jest taki krzyżyk jak u Ciebie po prawej stronie pęcherzyka, a między tym kreska przez środek pęcherzyka - w ten sposób lekarz zmierzył pęcherzyk. Wstawiam zdjęcie, żebyś zobaczyła o co mi chodzi 😊
 

Załączniki

  • Screenshot_20201230-192124.png
    Screenshot_20201230-192124.png
    1,2 MB · Wyświetleń: 73
Też mam decydującą wizytę jutro, wg OM mam 8tc, ale na pewno miałam późniejszą owulację, wg usg tak z 2 tygodnie mniej, lekarz nie określiła co do dnia na podstawie samego pęcherzyka :(
30 grudnia miałam pusty pęcherzyk 15.8mm bez nawet pęcherzyka żółtkowego, jutro powinien miec ponad 20mm jesli dobrze rośnie, więc bedzie można określic już puste jajo płodowe jeśli nic sie nie pojawiło. Wizyte mam o 12, nie wiem jak wytrzymam. Boję się myśleć, ze to mogą być moje ostatnie godziny "ciąży"
Musicie być dobrej myśli. Kobiecy organizm jest pełen niespodzianek! Trzymam mocno kciuki. Wiem że łatwo się pisze, ale już jutro wszystko będzie wiadomo 😉
 
Wydaje
Wygląda jakby lekarz nie sprawdził wymiarów albo sprawdził przed zdjęciem... U mnie na zdjęciu na jednym końcu pęcherzyka i na drugim jest taki krzyżyk jak u Ciebie po prawej stronie pęcherzyka, a między tym kreska przez środek pęcherzyka - w ten sposób lekarz zmierzył pęcherzyk. Wstawiam zdjęcie, żebyś zobaczyła o co mi chodzi 😊
Wydaje mi sie ze wcale nie zmierzyła przynajmniej nie kojarzę 🤷‍♀️ ogólnie to była dziwna lekarka bo do mojej mam termin dopiero na 21.01
 
Też mam decydującą wizytę jutro, wg OM mam 8tc, ale na pewno miałam późniejszą owulację, wg usg tak z 2 tygodnie mniej, lekarz nie określiła co do dnia na podstawie samego pęcherzyka :(
30 grudnia miałam pusty pęcherzyk 15.8mm bez nawet pęcherzyka żółtkowego, jutro powinien miec ponad 20mm jesli dobrze rośnie, więc bedzie można określic już puste jajo płodowe jeśli nic sie nie pojawiło. Wizyte mam o 12, nie wiem jak wytrzymam. Boję się myśleć, ze to mogą być moje ostatnie godziny "ciąży"
Daj znać koniecznie..
Liczę na cud u Ciebie ❤️❤️

A mnie piersi coś tam pobolewają, ale właśnie już 3 dzień z rzędu prawa mnie tak kłuję co jakiś czas. Jak by mi ktoś igły wbijał i mam takie dziwne ukłucia w pochwie.. Miałam przed 🐵 też tak..
Dziwne to wszystko..
Oglądałam moje stare zdjęcie właśnie z tej poprzedniej ciąży, i wtedy miałam pęcherzyk taki dziwny kształt, nieregularny, a teraz mam piękny owalny.. Więc zaczynam być dobrych myśli..
 
reklama
Do góry