reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

U mnie dzidzia w 9t4d miała 2.83 cm :) Ja mam prenatalne (usg genetyczne) 21 stycznia. To będzie u mnie 12+5. Tak zasugerował lekarz. Tydzień wcześniej robię nifty pro. Oby wszystko było dobrze <3
U mnie będzie 12+4 - moja pani doktor mówiła, że najlepszy czas to właśnie między 12 a 13 tc. Narazie nie mam wskazań do dodatkowych badań, więc czekam co pokaże usg. Musi być dobrze 😘
 
reklama
To idź.. Tylko się nie załamuj jak nie będzie jeszcze serduszka.. Bo u każdej z nas jest w innym momencie, nie ma sztywnej daty..
Dlatego właśnie mimo, że mnie korci to chyba poczekam, zawsze to 2 dni różnicy, może być coś więcej widać. Jutro od ostatniej wizyty będzie dokładnie tydzień. Zobaczę, najwyżej rano odwołam.
 
Pewnie zależy od kobiety. Ja mam za sobą poród przedwczesny i poronienie za pomocą tabletek. Za drugim razem mój gin wybrał opcje tabletki bo jak stwierdziła łyżeczkowanie bardzo zle wpływa na szyjkę. Wiec nie wiem, która opcja lepsza. Mnie tak nie bolało fizycznie co psychicznie bo to druga utrata. Trzymam kciuki abyśmy teraz dotrwali do 3 miesiąca później szew i daje zobaczymy.
A można wiedzieć skąd już wiesz że będzie szew zakładany?
Odzywam się po pierwszej wizycie, lekko załamana... Lekarz podejrzewa puste jajo płodowe [emoji3525]
Trzymamy kciuki za kolejną wizytę z serduszkiem[emoji110][emoji110][emoji110]
 
Dlatego właśnie mimo, że mnie korci to chyba poczekam, zawsze to 2 dni różnicy, może być coś więcej widać. Jutro od ostatniej wizyty będzie dokładnie tydzień. Zobaczę, najwyżej rano odwołam.
A jutro konkretnie ile od OM byłabyś w ciąży?? Regularne masz 🐵?? Kiedy masz zazwyczaj owu??
U mnie w 6+4 było widać serduszko, tylko u mnie @ co 28-30 dni i owu a USG to 1 dzień różnicy, więc u mnie okej. Ale tak jak dziewczyny pisz u nich nie raz 1tydzien różnicy i wtedy nic nie widać..
Dlatego musisz sobie samo odpowiedzieć czy chcesz już iść jutro czy poczekać te 2 dni..
 
Cześć kobietki!
Śledzę Was również od dłuższego czasu i postanowiłam dołączyć. Na mojej dzisiejszej wizycie 9t1d zobaczyłam małą tańczącą istotkę na 2,5 cm 🥰 Jest to moja pierwsza ciąża. Z objawów ćmienie/pobolewanie podbrzusza (dr twierdzi że przyczyną może być torbiel ciążowa - miałam dwie jedna już się wchłonęła), mdłości, zmęczenie ale bezsenność w nocy, nadwrażliwość na zapachy i przy tym zdarzają się wymioty 🙈 Za 3 tygodnie dokładnie 28.01 mam mieć badania prenatalne. A Wy dziewczyny macie już termin? Który dokładnie tydzień Wam przypadnie?
Pozdrawiam wszystkie przyszłe sierpniowe mamy i mam nadzieję, że razem pewniej przebrniemy przez te stresujące ale mimo wszystko piękne miesiące ❤️
Cudowny widok 😍😍 może za tydzień też już zobaczę takie mini dzieciątko 😍
 
A jutro konkretnie ile od OM byłabyś w ciąży?? Regularne masz 🐵?? Kiedy masz zazwyczaj owu??
U mnie w 6+4 było widać serduszko, tylko u mnie @ co 28-30 dni i owu a USG to 1 dzień różnicy, więc u mnie okej. Ale tak jak dziewczyny pisz u nich nie raz 1tydzien różnicy i wtedy nic nie widać..
Dlatego musisz sobie samo odpowiedzieć czy chcesz już iść jutro czy poczekać te 2 dni..
Jutro mam 6+2, owulacja wiem, że była dokładnie w 14 dniu bo byłam na monitoringu, cykl wspomagany clostilbegyt, pierwszy cykl z clo i od razu się udało, wcześniej staraliśmy się niecały rok, ale właśnie przez nieregularne cykle i często bezowulacyjne ciężko było bez wspomagania. Zrobiłam wszystkie badania za ileś set złotych i wyszło, że taka moja natura, dlatego dostałam clo. Prześpię się z tą myślą i zdecyduję rano.
 
reklama
Jutro mam 6+2, owulacja wiem, że była dokładnie w 14 dniu bo byłam na monitoringu, cykl wspomagany clostilbegyt, pierwszy cykl z clo i od razu się udało, wcześniej staraliśmy się niecały rok, ale właśnie przez nieregularne cykle i często bezowulacyjne ciężko było bez wspomagania. Zrobiłam wszystkie badania za ileś set złotych i wyszło, że taka moja natura, dlatego dostałam clo. Prześpię się z tą myślą i zdecyduję rano.
No to jutro może być już widoczne serduszko..
 
Do góry