reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Dziewczyny , a macie jakiś domowy sposób na rozwolnienie ? Już drugi raz mnie meczy , oraz silne mdłości. Rozwolnienie dziś przyszło , i boje się , że będzie więcej niż 2 razy. Na razie pije imbir na mdłości bo i one męczą mnie cały dzień. Jutro zamykam 8 tc. Nie wiem czy to hormony czy co, cola wygazowana nie pomaga , a nie chce jej pić za dużo. Dziękuje za rady jeśli , któraś z Was przechodziła rozwolnienie i znalazła bezpieczny sposób w ciąży to będę wdzięczna. Ogółem zauważyłam , że jak zmieniam tydzień to wtedy zawsze najgorzej się czyje 🤷🏻‍♀️🥺
 
reklama
Ja nie miałam takiego problemu, miałam w drugą stronę.. staraj się bardzo dużo pić, żeby się nie odwodnić, jedz słone paluszki bądź krakersy
 
Ja serduszko 5t3d Widzialam a zarodek byl wielkości 5t5d wg usg . Jutro mam wizyte będzie to wg om 6t4d i mam nadzieje,ze lekarz puści serducho bo jak bylam na ip to Pani Dr mowia ,ze nie bedziemy sluchac zeby nie podgrzewac zarodka doplerem [emoji849] ale pięknie bylo widac jak pika .
moim zdaniem lepiej poczekać z tym słuchaniem. Jeśli może to jakikolwiek negatywnie wpłynąć na dziecko to chyba lepiej zadowolić się faktem, ze serduszko bije i poczekać na bezpieczny moment. 12lat temu lekarka puściła mi bicie serca w 5tc, ale to były inne czasy i inny stan wiedzy.
 
Jak wygląda kwestia wystawiania zwolnień w ciąży? Trzeba je odnawiać co dwa tygodnie czy one są wystawiane na jakiś dłuższy okres?
miałam zawsze od wizyty do wizyty wiec średnio na 3-4tygodnie. Zawsze gdyby coś Ci wypadło to wystawi Ci je lekarz rodzinny
 
rozumiem. Pytam, bo jak przyleciałam ze Stanów i pokazałam lekarce suplementy, które tam kupiłam to właśnie odradziła mi ich branie (tam byl właśnie kwas dha i jod m.in), teraz mam innego lekarza i jak powiedziałam, że kupiłam prenatal plus osobno dha to mówił, żeby wstrzymać się z dha do drugiego trymestru.
To dziwne mnie przypisał właśnie te dwa od 5 tygodnia
 
Dołączam do Was pełna nadziei. Ostatnia miesiączka 23.11. Termin z OM na 31.08. Dzisiaj 5 +1. USG robione w Wigilię pokazało pęcherzyk. Teraz USG 4.01 to będzie 6+0. Jestem po dwóch poronieniach z pustym jajem płodowym. W tej ciąży na wielu lekach. Mam nadzieję że się uda tym razem. Czy jest tu ktoś z podobnym wiekiem ciąży?
Ja 23.11 ostatnia miesiączka termin 29/30.08 wizyta 30.12 serduszka jeszcze nie było beta 6tys
 
reklama
Do góry