reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Witam Was wszystkie, chciałabym dołączyć 😊 to moja pierwsza ciąża, dziś 6t7d, jestem już po usg, jest serduszko ❤ mam nadzieję, że dalej będzie dobrze. Kolejna wizyta dopiero 26.02 - jak to wytrzymać... 😁
O dziwo, nie mam za bardzo żadnych dolegliwości, tylko piersi trochę bolą ale bez szału. Chętnie tu z Wami pobede bo jestem zielona w niemal każdym temacie ciążowym.
 
reklama
Tak patrzę na te wasze fotki z USG. Dużo widzę zależy chyba od sprzętu. Ja mam wprawdzie z 7w3d (wg USG) fotę ale serducho biło jak szalone na telewizorze/wyświetlaczu. Zdjecia może też nie oddaja obrazu rzeczywistego...
Ja z 5t6d mam nagrany filmik z akcją serca, bez dźwięku, ale widać wszystko dokładnie 😍
 
Kurczę! Szybciutko słyszałaś serduszko, może jutro już też usłyszę [emoji85] stresik mnie zjada.
Ja serduszko 5t3d Widzialam a zarodek byl wielkości 5t5d wg usg . Jutro mam wizyte będzie to wg om 6t4d i mam nadzieje,ze lekarz puści serducho bo jak bylam na ip to Pani Dr mowia ,ze nie bedziemy sluchac zeby nie podgrzewac zarodka doplerem [emoji849] ale pięknie bylo widac jak pika .
 
Ja serduszko 5t3d Widzialam a zarodek byl wielkości 5t5d wg usg . Jutro mam wizyte będzie to wg om 6t4d i mam nadzieje,ze lekarz puści serducho bo jak bylam na ip to Pani Dr mowia ,ze nie bedziemy sluchac zeby nie podgrzewac zarodka doplerem [emoji849] ale pięknie bylo widac jak pika .
Widzisz... Ja miałam USG 5t2d i był tylko pęcherzyk i CHYBA cień pęcherzyka żółtkowego, bo widziałam w środku dwie kreseczki, a Wy już w tym czasie serduszko... Mam nadzieję, że u mnie będzie wszystko ok.
 
Ja też jak byłam w 5+2 to był tylko pęcherzyk ciążowy i pęcherzyk żółtkowy, zarodek ponoć pojawia się 2, 3 dni po pęcherzyku żółtkowym. Oby było wszystko dobrze i u nas [emoji4]
Widzisz... Ja miałam USG 5t2d i był tylko pęcherzyk i CHYBA cień pęcherzyka żółtkowego, bo widziałam w środku dwie kreseczki, a Wy już w tym czasie serduszko... Mam nadzieję, że u mnie będzie wszystko ok.
 
Widzisz... Ja miałam USG 5t2d i był tylko pęcherzyk i CHYBA cień pęcherzyka żółtkowego, bo widziałam w środku dwie kreseczki, a Wy już w tym czasie serduszko... Mam nadzieję, że u mnie będzie wszystko ok.
Też byłam w podobnym czasie i też nie było serduszka tylko pęcherzyk zoltkowy:)
 
reklama
Do góry