reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Dziewczyny czy któraś z was na początku ciąży miewa stany podgoraczkowe ?
Ja jestem osobą która choruje przewwlekle na zatoki, moja stała temperatura zawsze wacha się powyżej 37,0- 37,2. Nigdy chyba nie mialam 36,6 xd Teraz często podskakuje do 37.5.
Podobno to normalny objaw 🙂 ja zawsze miałam książkowe 36,6 a od początku jeszcze przed testem pozytywnym miałam 37-37,2 teraz czasami mierze częściej czasem rzadziej ale zawsze mam podniesione o 2-3 kreski minimum
 
reklama
Hej. Podpinam sie do Was bo nie ma jeszcze mam wrzesniowych a ja wlasnie dzis zrobilam test i wyszedl pozytywny. Mam 35 lat i juz dwoje "odchowanych" dzieci w wieku 13 i 8 lat. Strasznie się stresuje ze nie dam juz rady po latch ogarnac jeszcze takiego malca. Boje sie tez opinii innych ze jeszcze mi sie chcialo miec 3 dziecko. Poki co nastrój kiepski i lekkie przerażenie. Czy sa tu jakies "doswiadczone" mamy?
Mogę zapytać jak się u Ciebie dogadywały dzieci z różnica wieku +/-5lat? Mam na stanie 4.5latka i zastanawiam się czy się dogada z młodszym rodzeństwem. Czy to już nie za duża różnica, czy będą mieli jak się razem bawić itp
 
Ja również wizytę miałam ustaloną z ginekologiem i dopiero na poniedziałek. Szczerze? To moja pierwsza ciąża ale jestem jakaś taka spokojna i podchodzę do Wszytskiego na luzie, aż sama się sobie dziwię[emoji4] Co prawda robiłam sobie betę i było ok. Czekam w takim razie na poniedziałek,aby zobaczyć mojego dziudziutka [emoji4][emoji4]
ja tez tak miałam w pierwszej ciąży i powiem, ze jest to idealne podejscie ☺️

Hej. Podpinam sie do Was bo nie ma jeszcze mam wrzesniowych a ja wlasnie dzis zrobilam test i wyszedl pozytywny. Mam 35 lat i juz dwoje "odchowanych" dzieci w wieku 13 i 8 lat. Strasznie się stresuje ze nie dam juz rady po latch ogarnac jeszcze takiego malca. Boje sie tez opinii innych ze jeszcze mi sie chcialo miec 3 dziecko. Poki co nastrój kiepski i lekkie przerażenie. Czy sa tu jakies "doswiadczone" mamy?
na pewno nie ma? Bo mi się chyba kiedyś rzuciły w oczy :) ale zawsze możesz u nas zostać ☺️ moim zdaniem nie ma co się przejmować opinia ludzi.. jesteś jeszcze młoda i masz prawo do kolejnego dziecka, a poradzić sobie na pewno poradzisz ☺️
 
Hej. Podpinam sie do Was bo nie ma jeszcze mam wrzesniowych a ja wlasnie dzis zrobilam test i wyszedl pozytywny. Mam 35 lat i juz dwoje "odchowanych" dzieci w wieku 13 i 8 lat. Strasznie się stresuje ze nie dam juz rady po latch ogarnac jeszcze takiego malca. Boje sie tez opinii innych ze jeszcze mi sie chcialo miec 3 dziecko. Poki co nastrój kiepski i lekkie przerażenie. Czy sa tu jakies "doswiadczone" mamy?

Ależ co ty opowiadasz. Ja starsza jestem. Jedno w zeszłym roku, drugie teraz. Jak tak dalej pójdzie to do 40tki spełnię marzenie o trójce 😂 a na poważnie zawsze chciałam dwójkę mieć 15-10 lat i właśnie na 40tke małego bobaska
 
Hej. Dziewczyny znów mam mega stresa, ustal ból piersi, przy dotyku delikatnie coś tam boli, ale nie tak jak było...
Zaczęło mnie podbrzusze pobolewać, ale tak w umiarkowanym bólu, cmi..
Noc nie przespana..
Próbuje myśleć pozytywnie ale boję się że coś jest nie tak..
 
Hej, mnie też przestały boleć piersi, kluje mnie lewy jajnik... w nocy tez nie spalam, chyba dopiero o 4 udało mi się zasnąć ale o 6 juz obudziła mnie córka. Lisa będziesz kontaktować się z ginekologiem? Ja chyba sobie umowie wizyte w tym tygodniu bo nie wytrzymam do 20.01... :(
 
Hey dziewczynki od jakiegoś czasu was obserwuje (poczytuję)😁 30 grudnia lekarz pokazał mi moją kruszynkę 6mm z bijącym serduszkiem. Jednak od początku ciąży męczą mnie plamienia brązowe lub lekko krwawe i najlepsze że są zazwyczaj tylko po nocy. Lekarze mówią że tak się zdarza i taki mój urok. Trzymam ich za słowo 🤪 cieszę się że jest takie miejsce jak to i można podzielić się swoimi zmartwieniami/radosciami I poczytać o waszych radościach 🥰🥰🥰 to moja pierwsza ciąża w dobrym miejscu miałam dwie pozamaciczne w swojej karierze.
 
reklama
Dziewczyny, myślcie pozytywnie będzie dobrze. Jak długo objawow już nie macie?
Ja ogólnie należę do tych bezobjawowych ciaz, dlatego ciągle czuje niepokój, chociaż staram się myśleć pozytywnie i zawsze tu powtarzam ze musi być dobrze. Aczkolwiek w tej ciazy pojawił się lekki bol piersi który raz jest a raz go nie ma i kilka razy mdlosci. Myślę że duży wpływ na ten strach ma po prostu czytanie o przeżyciach innych, coraz częściej nawet u swoich znajomych słyszę przykre historie i to mocno wpływa na psychikę.
 
Do góry