reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Dziewczyny czy któraś z was na początku ciąży miewa stany podgoraczkowe ?
Ja jestem osobą która choruje przewwlekle na zatoki, moja stała temperatura zawsze wacha się powyżej 37,0- 37,2. Nigdy chyba nie mialam 36,6 xd Teraz często podskakuje do 37.5.
 
reklama
Ja na początku ciąży miałam podwyższona temperature, wahała się między 36.9 a 37.3 przez kilka dni. Wpadłam oczywiście w panikę, że to 👑 ale po konsultacji z położna wytłumaczyła mi, że na początku ciąży i w jej trakcie normalna temperatura może być nawet do 37.5 i jest to normalne jeżeli nie ma innych niepokojących objawów
 
Ja na początku ciąży miałam podwyższona temperature, wahała się między 36.9 a 37.3 przez kilka dni. Wpadłam oczywiście w panikę, że to 👑 ale po konsultacji z położna wytłumaczyła mi, że na początku ciąży i w jej trakcie normalna temperatura może być nawet do 37.5 i jest to normalne jeżeli nie ma innych niepokojących objawów
Dziekuję za odpowiedz :)
 
Dziewczyny czy któraś z was na początku ciąży miewa stany podgoraczkowe ?
Ja jestem osobą która choruje przewwlekle na zatoki, moja stała temperatura zawsze wacha się powyżej 37,0- 37,2. Nigdy chyba nie mialam 36,6 xd Teraz często podskakuje do 37.5.
Temperatury nie mierzyłam ale mi wieczorami jest zimno, a przed ciążą raczej byłam z tych osób, które wolą chłodniejsze temperatury niż upały. I wolałam jak mi chłodniej, ale teraz jest mi raz zimno a czasem mam uderzenia gorąca.

Macie jakieś aplikacje ciążowe na telefonie? Jeśli tak to jakie?
 
Zauważyłam, że w wielu wiadomościach pojawia się wątek badania beta hcg z krwi, ja nie robiłam takiego badania i lekarz też mi nic takiego nie sugerował. Czy to jest konieczne? Dajcie znać, może ja nie jestem w temacie i coś źle robię, to moja pierwsza ciąża 🙂🙂
Ja w pierwszej ciąży też nie robiłam i lekarz też nie zlecił. Teraz druga i zobaczymy jak będzie bo na wizycie jeszcze nie byłam.
 
Temperatury nie mierzyłam ale mi wieczorami jest zimno, a przed ciążą raczej byłam z tych osób, które wolą chłodniejsze temperatury niż upały. I wolałam jak mi chłodniej, ale teraz jest mi raz zimno a czasem mam uderzenia gorąca.

Macie jakieś aplikacje ciążowe na telefonie? Jeśli tak to jakie?
Ja mam Sprout, Preglife oraz HiMommy
 
reklama
Do góry